Kolumbia rozpoczyna swoją drogę do Paryża 2024 w przedolimpijskim turnieju siatkówki

Kolumbia rozpoczyna swoją drogę do Paryża 2024 w przedolimpijskim turnieju siatkówki

the Reprezentacja Kolumbii w piłce siatkowej kobiet rozpoczyna nowe wyzwanie od bramki Reprezentować kraj na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku.

Zawodnicy zmierzą się z supermocarstwami na przedolimpijskim turnieju w Polsce. Kolumbia zostanie zmierzona z zespołami: Polska, Włochy, USA, Niemcy, Tajlandia, Korea Południowa i Słowenia.

Kolumbia w tym losowaniu była w Grupa C i tylko dwie drużyny będą miały bezpośredni udział w igrzyskach olimpijskich w Paryżu w 2024 roku. Oznacza to, że w okresie przedolimpijskim w tej imprezie sportowej weźmie udział tylko 6 krajów.

Pozostałe pozostałe miejsca zostaną przyznane w kolejności 2024.

Dwanaście drużyn olimpijskich, w tym Francja, zakwalifikuje się do organizacji tego multidyscyplinarnego wydarzenia. Bez wątpienia jest to jedno z największych i najważniejszych wyzwań dla kolumbijskiej drużyny.

Z drugiej strony kolumbijska drużyna będzie miała powiązane wydarzenie, takie jak udział w Igrzyska Panamerykańskie 2023.

Reprezentacja Kolumbii w piłce siatkowej kobiet i jej historia w 2022 roku

W 2022 roku bohaterem jest kolumbijska drużyna siatkówki kobiet Przyciągnął całą uwagę różnymi wydarzeniami, w których brał udział i zwycięstwami, które osiągnął.

Dotarł do finału Pucharu Ameryki Południowej w piłce siatkowej, Pokonaj supermocarstwa, takie jak drużyna USA.

Oprócz historycznego udziału zespołu w Mistrzostwa Świata Kobiet odbyły się w Holandii i Polsce. W tym wydarzeniu sportowym Kolumbia nie wygrała meczu, ale ma przed sobą cenną międzynarodową sesję treningową, aby móc rywalizować z silnymi zespołami.

Śledź wszystkie wiadomości z kolumbijskiej siatkówki i udział w różnych wydarzeniach sportowych Poprzez ekran Win Sports + oraz w aplikacji Win Sports Online.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *