Kolumbia zadebiutuje na Aerosportowych Mistrzostwach Świata z Aną Marią Gómez

Kolumbia zadebiutuje na Aerosportowych Mistrzostwach Świata z Aną Marią Gómez
Kolumbia zadebiutuje na Aerosportowych Mistrzostwach Świata z Aną Marią Gómez

Kolumbia będzie miała swojego pierwszego reprezentanta w Globalne sporty lotniczektóra odbędzie się w dniach 25-29 października w Kielcach.

Chodzi o sportowca Anny Marii Gomez Pereira, jedyny Kolumbijczyk z wynikiem kwalifikacyjnym do Mistrzostw Świata, który rywalizuje w kategorii Senior 30+ w tańcu z obręczami w obie strony.

Przeczytaj: Medellin będzie miało pierwszą w Kolumbii autostradę dronową

Ana Maria to klasyczna baletnica z 20-letnim doświadczeniem zawodowym, powołanie, które rozwijała od dzieciństwa w Kolumbii, później na Kubie, a później w Nowym Jorku w Joffrey School of Ballet.

Po powrocie do Kolumbii w 2020 roku kobieta z Antioquii parała się sportami lotniczymi, zwłaszcza obręczami. W ciągu dwóch lat, dzięki swojej wszechstronności jako tancerki i ciężkiej pracy fizycznej, Ana Maria zdołała być dziś najlepszą w kraju w swojej klasie w wymagającym sporcie, który wymaga nie tylko wytrwałości i siły, dyscypliny, jeśli nie równowagi , elastyczność, ekspresja artystyczna i taniec.

Ranking uzyskano w siódmej edycji konkursu Narodowe Mistrzostwa Kolumbii w Biegu, Pętli Sportowej i Technicznej, Odbyło się w Teatrze Crisanto Luque Uniwersytetu ECCI w Bogocie, wydarzenie, które zgromadziło ponad 80 krajowych i międzynarodowych sportowców i po raz pierwszy włączyło obręcz jako dyscyplinę.

Może Cię to zainteresować: Program Ogrodnictwa Ekologicznego rozwija się w okolicach Medellín

Teraz 31-latka z Antioquia stała się ozdobą akademii Fénix Aéreos de Medellín, na czele której stoją jej trenerzy Kely Alvarez i Alexander Osorio, którzy dostrzegli potencjał w Ana Marii od pierwszej wizyty, szukając miejsca do eksploracji swoich pasję do obręczy i doskonalić swoje umiejętności.

– Reklama –

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *