Kolumbia zakwalifikowała się do Mistrzostw Świata w Siatkówce Kobiet – inne sporty – sport

ten Wybór Kolumbii Siatkówka kobiet bezpośrednio zakwalifikowała się do Pucharu Świata w tej dyscyplinie, który odbędzie się w Holandia I Polska W 2022 roku po pokonaniu silnego 3-1 Brazylia.

Kolumbia zdobyła swoje boks w ostatnim meczu Mistrzostw Ameryki Południowej, które się w niej odbyły Barrancabermeja, Santanderw obliczu Brazylia I uderzył pierwsze dwa razy, i uderzył w oba Argentyna.

Może Cię zainteresować: (Skąd wzięła się niesamowita drużyna kobiecej siatkówki?)

Kolumbijczycy osiągnęli swój cel przeciwko Brazylijczykom, którzy zdobyli srebrny medal w Igrzyska Olimpijskie z Jak na przykład.

Brazylia była mistrzami Ameryki Południowej i zdobyli 22 tytuły, z czego 14 z rzędu, więc to, co zrobiła Kolumbia, było bardzo dobre.

Krajowa szóstka, wspierana przez tłum, wygrała pierwszą połowę 19-25, a drugą 23-25, z pudełkiem wrzuconym do kieszeni na zawody we wrześniu przyszłego roku.

Amanda Cuneo, Yesi Soto, Diana Segovia, Margarita Martinez Byli kluczowymi graczami, którzy osiągnęli ten ważny dla siatkówki wynik w kraju.

Trzeci raz zakończył się na korzyść gości 26-24, aw ostatnim Kolumbia wygrała 23-25.

Reprezentacja, która rozpoczęła karierę w Mistrzostwach Świata U-20 2013, osiągnęła znakomite wyniki, zdobywając złoty medal w Igrzyska Ameryki Południowej To było srebrne w Igrzyska Ameryki Środkowej i Karaibów na rok 2018 i in gry pan America z Lima w 2019 roku.

Sporty

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *