Kolumbijki przegrały z Polską w przedolimpijskim turnieju siatkówki

Kolumbijki przegrały z Polską w przedolimpijskim turnieju siatkówki

Reprezentacja Kolumbii kobiet, drużyna Antonio Rizzoli, we wstępnych kwalifikacjach siatkówki zanotowała jedynie porażki z drużynami z Grupy C. Czy oni jeszcze żyją?

Na starcie grupy C w przedolimpijskich kwalifikacjach siatkówki do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 r. Kolumbia Femenina poniosła trzy ciężkie porażki z dwoma najsilniejszymi zespołami w światowych rankingach Za ten sport stoją Stany Zjednoczone i Polska.

Trzeci mecz drużyny Tricolor odbył się z miejscowymi, którego system obronny i siła w ataku były jego podstawowymi narzędziami Przejąć tablicę wyników z imponującym wynikiem 3 do 0 na korzyść Europejczyków.

Czy chcesz oglądać mecze kolumbijskiej piłki nożnej z dowolnego miejsca? Zarejestruj się tutaj, aby wygrywać sporty online

W ramach rozwijania zaangażowania Kolumbia pod wodzą Brazylijczyka Antonio Rizzoli była w stanie kontrolować jedynie część pierwszej grupyJednak europejska przewaga wystarczyła, aby utorować drogę do trzeciego z rzędu zwycięstwa Polski.

Kolumbia ma problemy w przedolimpijskiej siatkówce

Panorama przedolimpijskiej siatkówkiNa przyszłoroczną edycję igrzysk, Wydaje się, że w Kolumbii robi się coraz ciemniejBo w pierwszych trzech meczach poniósł trzy porażki, przegrał dziewięć setów i wygrał tylko jeden mecz.

W przyszłości reprezentacja narodowa będzie musiała stawić czoła Pojedynki z Włochami (Lider grupy), Korea Południowa, Słowenia i TajlandiaŚnić o jednym z dwóch miejsc oferowanych przez grupę, której jesteś częścią.

Odśwież swoją pamięć: nie przegap tego! Harmonogram Kolumbii w przedolimpijskiej siatkówce

Jednak pamiętajmy o tym Nie była to przyjazna grupa dla Kolumbiize względu na pierwszą dziesiątkę światowych rankingów FIVB, w Grupie C pojawiają się trzy drużyny: USA (#2), Włochy (#6) i Polska (#7).

W nawiązaniu do tego ostatniego, ostatni kolumbijski kat w przedolimpijskim turnieju siatkówki, tzw Częściowe wyniki polskiego zwycięstwa to 25-21, 25-21, 25-13.

Nie przegap szczegółów ze świata innych sportów, Tutaj.

gdybym był Kibic reprezentacji Kolumbiinie możesz przegapić okazji, aby być na bieżąco ze wszystkimi istotnymi informacjami.

Przycisk WhatsApp

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *