Komputery przenośne dla połączonego świata

Samsung Electronics Co., Ltd. Wprowadzono Galaxy Book Pro i Galaxy Book Pro 360 jako następną generację mobilnych urządzeń komputerowych, które łączą potężną wydajność z DNA smartfona Samsung Galaxy. Oparte na ulepszonym ekosystemie Galaxy, zarówno Galaxy Book Pro, jak i Book Pro 360 bezproblemowo współpracują z innymi urządzeniami Galaxy i IoT, ułatwiając przepływ pracy i rozrywkę między wszystkimi urządzeniami, a życie użytkowników jest łatwiejsze. Będąc podstawą serii Galaxy Book Pro, firma Samsung podjęła otwartą współpracę, współpracując z wiodącymi partnerami branżowymi Intel i Microsoft, aby stworzyć nowe podejście do komputerów przenośnych, w którym smartfony i komputery współpracują bezproblemowo we wszystkich systemach operacyjnych i nigdy nie poświęcają wydajności dla łatwości przenoszenia.

Powiedział: „W firmie Samsung stworzyliśmy niezliczone ekscytujące doświadczenia związane z urządzeniami mobilnymi – nowy sprzęt, oprogramowanie i sposoby pomagania użytkownikom w utrzymaniu łączności, dając im swobodę życia pełnią życia”. Dr TM Roh, prezes i dyrektor generalny ds. Komunikacji mobilnej w Samsung Electronics. „Nowa seria Galaxy Book Pro zapewnia prawdziwie mobilną moc obliczeniową dla połączonego świata, zapewniając ultralekką i solidną przenośność, nieograniczoną łączność i okno na szerszy ekosystem Galaxy”.

Seria Galaxy Book Pro została zaprojektowana z myślą o świecie, w którym użytkownicy zarządzają wieloma urządzeniami, takim jak obecnie, i jest obsługiwana przez rozbudowany ekosystem połączonych urządzeń i usług, które zwiększają ich produktywność, kreatywność i rozrywkę.

Zainspirowany designem telefonu komórkowego i stworzony z myślą o nowoczesnej rutynie

Zaprojektowane z myślą o potrzebach i rutynowych czynnościach współczesnych użytkowników, dla których priorytetem są urządzenia mobilne, Galaxy Book Pro 360 i Galaxy Book Pro zostały zaprojektowane tak, aby ich codzienne korzystanie było prostsze, płynniejsze i intuicyjne niż kiedykolwiek wcześniej. Te komputery są jak dotąd najbardziej przenośną książką Samsunga, a 13-calowy Galaxy Book Pro waży zaledwie 0,87 kg i ma zaledwie 11,2 mm grubości – nie są wymagane żadne kompromisy, gdy jest wciśnięty w torbę lub plecak. Kompresja nie odbywa się kosztem trwałości, ponieważ została zbudowana z wytrzymałego aluminium z serii 6000, tego samego stopu, któremu zaufali wiodący producenci przemysłu lotniczego na całym świecie.

Z pomocą LTE s Sieć piątej generacji Szybkie i bezpieczne, dowolne miejsce można przekształcić w mobilne biuro, teatr lub salę konferencyjną bez zakłóceń. Co więcej, seria Galaxy Book Pro jest Lista par Wi-Fi 6EDzięki temu możesz cieszyć się większą przepustowością i szybszym połączeniem internetowym 6 GHz w domu lub w biurze.

Żywotność baterii jest niezbędna podczas dojazdów do pracy, a zarówno Galaxy Book Pro, jak i Galaxy Book Pro 360 zostały zaprojektowane tak, aby pozostawały aktywne w ciągu dnia. Dzięki długiej żywotności baterii rzadko będziesz musiał martwić się o wstrzymanie ciągłego zadania lokalizowania gniazdka. Ale jeśli potrzebujesz szybko naładować urządzenie, seria Galaxy Book Pro obsługuje szybkie ładowanie 65 W, więc można je szybko naładować za pomocą adaptera USB Type-C.

Wciągająca rozrywka dzięki Super AMOLED

Wyposażona w najnowsze urządzenia seria Galaxy Book Pro została zaprojektowana, aby przenieść rozrywkę na wyższy poziom. To pierwsze komputery osobiste Samsunga z systemem Windows i ekranami Super AMOLEDOznacza to, że ta przełomowa technologia jest teraz dostępna na całej gamie urządzeń mobilnych – od zegarków i smartfonów po tablety i komputery. Ekran posiada certyfikat SGS Eye Care i emituje mniej niebieskiego światła niż standardowe ekrany LCD, pomagając Twoim oczom zachować komfort podczas oglądania maratonu po pracy. Inteligentny silnik koloru (Intelligent Color Engine) automatycznie dostosuje przestrzeń kolorów w oparciu o zadanie, które wykonujesz, dzięki czemu filmy i gry będą żywe i żywe w oryginalnych profilach kolorów DCI-P3 lub AMOLED, podczas gdy do zadań takich jak edycja zdjęć, w których możesz aby obrazy wyglądały realistycznie, seria będzie działać Galaxy Book Pro automatycznie optymalizuje kolor.

Całą tę piękną zawartość dopełnia krystalicznie czysty dźwięk z głośników AKG. Podczas biegania Dolby AtmosMożesz doświadczyć bardziej wciągającego dźwięku.

Większa produktywność i mniej przerw dzięki wydajnemu sprzętowi

Seria Galaxy Book Pro jest obsługiwana przez urządzenia sprzętowe nowej generacji, w tym A. Procesor Intel® Core ™ 11. generacji s Grafika Intel® Iris® X.mi. Seria Galaxy Book Pro została zweryfikowana pod kątem Platforma Intel® Evo ™Oznacza to wiodący w branży bilans mocy, wciągającą grafikę, stałą łączność i długi czas pracy baterii. Inteligentny menedżer wydajności (Intelligent Performance Manager) również inteligentnie dostosowuje się do sytuacji, środowiska i obciążenia systemu komputerowego. Automatycznie dostosowując hałas wentylatora, temperaturę i zużycie baterii, zrównoważy wydajność i zużycie energii, zapewniając płynne, całodzienne wrażenia, pozwalając z łatwością pożegnać się ze spowolnieniem i konsekwentną wielozadaniowością.

„Intel i Samsung połączyli najlepsze doświadczenia z PC i smartfonem, łącząc naszą wyjątkową wiedzę ze wspólną inwestycją tysięcy godzin pracy inżynierskiej w następną generację Galaxy Books” – powiedział Gregory M Bryant, wiceprezes i dyrektor generalny Intela. Customer Computing Group. Nowe Galaxy Books są wyposażone w najcieńsze 13- i 15-calowe konstrukcje Intel Evo w historii i spełniają obietnice Evo dotyczące szybkości reakcji, natychmiastowego wybudzania i długiego czasu pracy na baterii. Zapewnia również niestandardową obsługę Bluetooth i wiodącą w branży łączność, w tym funkcje 5G i Wi-Fi 6E. „

Seria Galaxy Book Pro jest wyposażona w funkcje optymalizacji wydajności, które sprawiają, że codzienna praca jest bardziej produktywna i przyjemniejsza. Plik Zawiera przeprojektowaną profesjonalną klawiaturę Mechanizm nożycowy zwiększa szybkość i wygodę dzięki szerokim przełącznikom i gumowym kopułkom, zapewniając zadowalającą długość przesuwu 1 mm w niemal całkowitej ciszy Klawiatura została sparowana z panelem dotykowym większym o 23%, co zapewnia więcej miejsca na przewijanie stron internetowych i poszerzanie szczegółów . program Szybkie wyszukiwanie (Szybkie wyszukiwanie) umożliwia szybkie wyszukiwanie dokumentów ze słowami kluczowymi, dzięki czemu mniej czasu spędza się na przeglądaniu folderów.

Z TH Tryb studyjny-Możesz cieszyć się środowiskami rozmów wideo, które pomagają wyglądać tak, jak chcesz, niezależnie od ustawień. Połączony z Inteligentna redukcja szumów (Inteligentna redukcja szumów), która usuwa szum otoczenia z mikrofonu, dzięki czemu użytkownicy są wyraźnie widoczni i słyszani. Z Nagrywarka ekranu (Rejestrator ekranu) i Samsung Studio PlusNastępnie można również utworzyć poniższy samouczek dotyczący gry wirusowej, nagrywając ekran za pomocą głosu i polerując wideo za pomocą prostych narzędzi do edycji.

Galaxy Book Pro 360 jest dostarczany z zaktualizowanym rysikiem S Pen zaraz po wyjęciu urządzenia z opakowania – jest teraz 2,5 razy grubszy, co zapewnia bardziej realistyczne wrażenia podczas pisania. To ulubione przez użytkowników narzędzie jest idealne do robienia notatek podczas ważnych spotkań lub zajęć lub do wyzwolenia kreatywności we właściwym czasie. program Clip Studio Paint Jest fabrycznie załadowany, dzięki czemu możesz swobodnie rysować i oferuje opcje pędzli w profesjonalnym stylu, które naśladują rzeczywiste kreacje lub tworzą filmy. interwał Najnowsze szkice i udostępnianie społeczności twórców Pinop.

Centrum Twojego mobilnego ekosystemu

Dzięki ścisłej współpracy Samsunga z firmą Microsoft ekosystemy Galaxy pozwalają teraz robić więcej i oszczędzać czas.

„Cieszymy się, że możemy zrobić kolejny krok naprzód w naszej współpracy z firmą Samsung” – powiedział Panos Banai, dyrektor ds. Produktów firmy Microsoft. „Rodzina komputerów z systemem Windows w ogromnym stopniu opiera się na sile firmy Samsung w zakresie urządzeń mobilnych i połączonych z siecią oraz rozwiązań. Razem integrujemy system Windows głębiej z ekosystemem Galaxy, aby tworzyć proste, bezproblemowe i imponujące doświadczenia. Jestem dumny, że współpracujemy, aby pomóc naszym klientom pozostać na rynku . Połącz się, bądź bardziej produktywny, bardziej kreatywny i odkrywaj nowe możliwości dzięki firmom Samsung i Microsoft. ”

Seria Galaxy Book Pro bez problemu współpracuje z innymi urządzeniami Galaxy, zwiększając produktywność i efektywność. Plik Drugi ekran (Ekran drugi) Umożliwia rozszerzenie ekranu na karcie Galaxy w celu ułatwienia wielozadaniowości i zwiększenia produktywności dzięki trybom Duplikuj i Rozszerz. Z integratorem Połącz z systemem Windows s Twój telefon od firmy Microsoft -Możesz nadążyć za przepływem, odbierając połączenia, sprawdzając powiadomienia, uzyskując dostęp do zdjęć i wiadomości oraz uruchamiając do pięciu aplikacji jednocześnie ze smartfona bezpośrednio na pulpicie komputera – wszystko naraz. Możesz także uporządkować wszystkie swoje zdjęcia ze wszystkich swoich urządzeń w jednym miejscu. Na przykład można teraz pobrać zawartość Super Slow-mo lub Single Take na smartfonie Galaxy i wyświetlić ją na większym ekranie niż Galaxy Book Pro lub Galaxy Book Pro 360. Zawartość z serii Galaxy Book Pro pojawi się w ten sam format, co w smartfonie Galaxy, w tym efekty specjalne.

Urządzenia Galaxy są teraz lepiej połączone z ekosystemem. Bluetooth jest łatwy Błyskawicznie podłącz Galaxy Buds do serii Galaxy Book Pro, dzięki czemu nie ma potrzeby zmiany ustawień Bluetooth między urządzeniami. Z Galaxy Book Smart Switch-Szybko przenosi ulubione zdjęcia, filmy, pliki, aplikacje, a nawet ustawienia z obecnego komputera z systemem Windows do serii Galaxy Book Pro, dzięki czemu można szybciej odbudować i połączyć. Szybkie udostępnianie W serii Galaxy Book Pro umożliwia udostępnianie treści między urządzeniami Galaxy lub kolegami z klasy i współpracownikami za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Po prostu przeciągnij i upuść różne pliki i treści między Galaxy Book a smartfonem Galaxy z niemal natychmiastowym transferem. Również dzięki aplikacji Samsung Notes Synchronizuje się automatycznie między urządzeniami Galaxy, a pomysł można zapisać i wyświetlić na dowolnym innym urządzeniu, gdy tylko nadejdzie chwila twórczej inspiracji.

Seria Galaxy Book Pro działa również jako środek Najlepszy inteligentny dom z bezproblemową integracją SmartThings. Dzięki aplikacji SmartThings Wbudowane komputery po raz pierwszy w serii Galaxy Book Pro, możesz wyłączyć światło, zmienić temperaturę, a nawet włączyć sprzęt kuchenny, a wszystko to z sofy. Z Wyszukiwanie SmartThingsLokalizuje smartfony, tablety lub urządzenia do noszenia sparowane z technologią Bluetooth, dzięki czemu użytkownicy nigdy nie boją się stracić żadnego urządzenia. Dzięki pełnej integracji ekosystemu Samsung Galaxy seria Galaxy Book Pro jest teraz najlepszym łącznikiem między urządzeniami, w pełni łączącym środowisko cyfrowe z użytkownikami.

Galaxy Book Pro 360 będzie dostępny w kolorach Mystic Navy, Mystic Silver i Mystic Bronze. Galaxy Book Pro będzie dostępny na wybranych rynkach w kolorach Mysterious Blue, Mystic Silver i Mystic Rose Gold. Więcej informacji na temat dostępności na rynku można znaleźć pod adresem www.samsungmobilepress.com, news.samsung.com/galaxy lub https://www.samsung.com/global/galaxy/events/unpacked/.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *