Konami i Bloober Team łączą siły, aby aktywnie tworzyć nowe gry wideo

Sojusz biznesowy „,” Partnerzy „,” Współpracownicy „,” Koledzy „,” Partnerzy „… Wiele słów zostało użytych do określenia współpracy, dzięki której Konami i Team Blooper stały się oficjalnymi. Od teraz japońska firma będzie współpracować z polską firmą nad rozwojem nowych gier wideo.

Sieci społecznościowe obu firm nie są zbyt aktywne, ale Konami było odpowiedzialne za opublikowanie komunikatu prasowego zapowiadającego ten sojusz biznesowyObie firmy zamierzają dokonać ogromnego skoku w swoich strategiach biznesowych.

Rozwiązanie problemu braku wydań Konami?

apriorycznie, Ta wiadomość może być rozwiązaniem lub początkiem powrotu Konami na ścieżkę, która uczyniła ją tak wspaniałą w przeszłości.. Wiele powiedziano o braku wydań sygnowanych pieczęcią Konami w ostatnich latach i bez wątpienia pomoc firmy takiej jak Bloober Team, która opracowała ponad 10 gier wideo w ciągu ostatniej dekady, przyczyniła się do obecnego losu .

Prezes Konami Hideki Hayakawa chciał doprecyzować kilka słów w oświadczeniu na temat tego stowarzyszenia: „Czekają na duże zmiany w otoczeniu biznesowym w branży rozrywki cyfrowej. Mamy nadzieję, że połączymy cechy i mocne strony zespołu Bloober z naszymi własnymi, aby tworzyć wysokiej jakości treści.„.

Jakie gry wideo tworzy Team Bloober, nowy partner Konami?

Bloober Team został założony w listopadzie 2008 roku przez dwóch ambitnych Polaków Siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Jego pierwszą opublikowaną grą wideo była History Egypt Engineering an Empire na Nintendo DS, PSP, Wii i PC. Na rynek trafili w 2010 roku i od tego czasu udoskonalili tę sztukę rozwoju:

Historia inżynierii cesarskiej w Egipcie

ruiny szpitala

Mistrz Muzyki: Chopin

Podwójny Bloob

Papierowe wojny: mięso armatnie

Godny zaufania

Deathmatch Wioska

A-Mężczyźni 2

Czołgaj się na dół

Sprzeczka

warstwy strachu

Majster

Warstwy strachu 2

Czarownica Blair

średni

https://www.youtube.com/watch?v=kmBR-AMuzV0

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *