Konami nie weźmie udziału w targach E3 2021, ale twierdzi, że przyspiesza rozwój „szeregu kluczowych projektów”

Kiedy programy rozrywkowe ogłoszenie Rozwój targów E3 w 2021 r., Konami Znalazł się na liście firm, które miały być objęte hipotetycznym porozumieniem. Jednak w tym tygodniu ta firma zdecydowała się ustąpić z imprezy.

Publikując na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, Konami ogłosiło, że nie będzie już uczestniczyć w targach E3 2021. Firma uzasadniła tę decyzję, powołując się na kwestię czasu, ale też potwierdziła, że ​​robi postępy w realizacji kilku projektów.

„Ze względu na pogodę nie będziemy gotowi do występu na tegorocznych targach E3. Chcemy zapewnić naszych fanów, że pracujemy nad kilkoma dużymi projektami, więc bądźcie czujni na aktualizacje w nadchodzących miesiącach”. Książki Konami. „Chociaż nie będziemy uczestniczyć w tym roku, mamy wielki szacunek dla (Entertainment Software Association) i wiemy, że (wydanie) 2021 będzie wielkim sukcesem. Będziemy nadal wspierać ESA i życzyć wszystkiego najlepszego wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji. targi.

Chociaż nie ma jeszcze wielu szczegółów na temat przyszłych projektów Konami, spodziewano się, że jej udział w E3 2021 będzie przynajmniej uwzględniał wiadomości z Tempo 2022. Ale teraz zwolennicy tego tytułu będą musieli poczekać na kolejną sprawę, aby dowiedzieć się o planach firmy.

Został również zebrany Eurogamer, The Entertainment Software Association (ESA) odpowiedziało na wyjście Konami z targów E3 2021 oświadczeniem, które brzmiało: „Popieramy decyzję naszego partnera Konami o nieuczestniczeniu w tegorocznym E3 i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co ogłoszą w przyszłości, kiedy będą na to gotowi. Nie możemy się doczekać, aż wróci na E3 2022, ale w międzyczasie nie możemy się doczekać, aby podzielić się wszystkimi długo oczekiwanymi programami, programami i nie tylko na tegorocznym E3. „

Edycja targów E3 w 2021 roku odbędzie się w okolicach 12-15 czerwca.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *