Koncesja telewizyjna cofnięta w Polsce

miPowiedział, że Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przestała przedłużać koncesję na nadawanie TV_TVN24, która jest częścią amerykańskiej własności. Odkrycie.

Równocześnie polski parlament wdraża nową ustawę, która nakłada ograniczenia na zagraniczne media.

Do Stowarzyszenia Dziennikarzy Klub prasowy Ta decyzja jest próbą zduszenia mediów.

Dziennikarz Wojciech Dumidolski, Wyjaśniać:„W naszej ocenie nieprzedłużenie koncesji TVN to próba wywarcia presji na niezależne media. Jeśli chodzi o Lex TVN, to nie mogą one pogodzić się z uchwaleniem ustawy. Spółka, która odgrywa znaczącą rolę na rynku mediów i narusza rząd jako niezależne media.

telewizja Ma około tysiąca pracowników i jest oglądany przez cztery i pół miliona widzów dziennie.

W Polsce jest ważnym źródłem informacji.

W oświadczeniu administracja telewizja W 2015 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji uznała, że ​​spółka ma kapitał amerykański i nie ma problemu, dopóki nie wystąpią o przedłużenie koncesji.

„Nie poddamy się żadnej presji“, oni powiedzieli, „Będziemy nadal działać niezależnie w imieniu naszych odbiorców”.

Redaktor naczelny Brigitta Krisiak Z TVN24 Pewny siebie: „Nie jesteśmy tu dla polityków, oni nie ustalają naszej codziennej agendy. Decyzje polityków są ustalane przez konkretnych ludzi o fundamentalnym znaczeniu. Mamy poczucie chwili, w której się znajdujemy. Jest to czysta / niezbędna dla naszej publiczności”.

Rządząca Partia Konserwatywna apeluje do polskiego parlamentu o uchwalenie nowej ustawy medialnej. Licencja TVN24 Nie można go zaktualizować, dopóki nowy standard nie zostanie zatwierdzony.

Teresa Brixiska Jest częścią Rządowej Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Podkreślił, że pismo nie było sygnałem formalnego dochodzenia antymonopolowego w sprawie zarzutów, ale raczej sygnałem formalnego dochodzenia antymonopolowego w sprawie zarzutów. _

Reporterka Euronews, Magdalena Sodavonik, Warszawa Wartości:„Nie jest jasne, jak zakończy się ten odcinek. Zaniepokojeni są nie tylko dziennikarze i opinia publiczna w Polsce, ale także dyplomacja amerykańska. Głosowanie nad nową ustawą medialną odbędzie się w sierpniu”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *