Konsola i trzy gry za niecałe 500 euro

Konsola i trzy gry za niecałe 500 euro

W tym niesamowitym pakiecie znajdują się gry Final Fantasy VII Remake, Forspoken i Sonic Frontiers

W wielu placówkach rozpoczął się już Czarny Piątek, a wraz z nim wiele ofert zagościło na niemal wszystkich obecnych konsolach. W jakim zakładzie możemy zobaczyć, jak działają PlayStation 5 i Xbox Series Otrzymano zarówno konsole Sony, jak i Microsoft Soczyste zniżki na różne pakietyw celu ulepszenia rynku, który dla Japończyków rośnie w siłę, podczas gdy rynek amerykański z biegiem czasu pozostaje w stagnacji.

PlayStation 5 Standard C 825 GB + zintegrowana wersja Final Fantasy VII Remake + Forspoken + Sonic Frontiers

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Jeśli szukasz PlayStation 5, musiałeś widzieć, że wszystkie sklepy mają kilka pakietów. Większość z nich składa się zazwyczaj z jednej gry i konsoli, jeśli jednak już od pierwszej chwili chcemy zyskać więcej godzin rozrywki, warto zainteresować się Carrefourem. Tam możemy znaleźć utworzony przez Ciebie pakiet PlayStation 5 oraz Final Fantasy VII Remake Intergrade, Forspoken i Sonic Frontiers Za jedyne 479,00 euro, zamiast 638,99 euro wskazanych w sugerowanej cenie detalicznej.

Zwolennik PlayStation 5 Nie ma zbyt wiele do powiedzenia, co jeszcze nie jest znane. Tym razem spotykamy się z klasycznym modelem z czytnikiem, czekając, aż Sony wypuści w naszym kraju nową konsolę PlayStation 5 Slim. Konsola ma wystarczającą moc, aby uruchomić gry w rozdzielczości do 4K, co osiągniesz dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi o częstotliwości do 3,5 GHz, a także Procesor graficzny 10,28 TFLOPS do 2,23 GHz. Dodatkowo, jeśli to nie wystarczy, zawiera 16 GB pamięci GDDR6, a także dedykowany dysk SSD NVMe M.2 o pojemności 825 GB.

Jeśli chodzi o zawartość pakietu, prawda jest taka, że ​​wybór jest naprawdę ostrożny, jeśli jesteśmy fanami gier jRPG i przygód z otwartym światem. Final Fantasy VII Remake Intergrade to najbardziej kompletna wersja tej pierwszej części, która nas przynosi Jedna z najbardziej lubianych klasycznych gier z gatunku JRPG Wraz z zawartością do pobrania (DLC), która została dostarczona po premierze. Co więcej, aby kontynuować ten gatunek, Forspoken to kolejna dobra opcja, która choć nie bez problemów, w zupełności wystarczy, aby od samego początku w pełni wykorzystać możliwości naszego PS5. Wreszcie mamy Sonic Frontiers, najpopularniejszą w branży grę o jeżach z otwartym światem, która zmienia klasyczny sposób, w jaki zwykliśmy grać.

Może Ci się spodobać

W Carrefourze też mają obecnie zniżki Prawie wszystkie kolory DualSense, oficjalnej konsoli do PlayStation 5, więc jeśli szukamy dodatkowej konsoli, czy to na wszelki wypadek na wypadek awarii naszej głównej konsoli w przyszłości, czy też na wypadek, gdybyśmy chcieli przyjąć znajomych w domu, jest to idealna okazja. Można go kupić od 49,90 €.

Sony PlayStation 5 — kontroler bezprzewodowy DualSense

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Więcej ofert

Pamiętaj o tym subskrybując Amazon Prime Masz 30-dniowy bezpłatny okres próbny i możesz korzystać z innych usług, takich jak Najlepsze wideo. Możesz także wypróbować usługi takie jak Kindle bez ograniczeń Również słyszalny.

Na naszym kanale możesz być stale informowany o głównych ofertach i nowościach z 3DJuegos. kabel Lub w naszych osobistych aktach Świergot I Facebook.

Uwaga: niektóre z linków zamieszczonych tutaj są linkami partnerskimi i mogą generować dochód.

Super oferty dostępne już dziś

HP Victus 16-d1040ns Intel Core i7-12700H/32 GB/512 GB SSD/RTX 3060/16,1″

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Szafirowy PULSE AMD Radeon RX 6600 8 GB GDDR6

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Acer Nitro QG240YS3 23,8-calowy monitor LED FullHD 180 Hz FreeSync Premium

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Niektóre linki w tym artykule są powiązane i mogą zapewniać korzyści finansowe firmie VidaExtra. Jeśli nie są dostępne, oferty mogą się różnić.

Obraz | PlayStation, Square Enix

Przy wyborze VidaExtra | W ramach Czarnego Piątku w MediaMarkt prawie wszystkie kolory DualSense zbliżają się do historycznej ceny minimalnej

W Vida Extra | Jak zachować swoją serię Xbox Wskazówki i zalecenia

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *