Konsultant Chile i Polonii w Chile i na Ukrainie

Ukraina jest w środku konfliktu, który obejmuje Rosję i Estadio Unidos, a ten OTAN han dicho zawiera zaproszenie ejarcito ruso podrí do inwazji el país euro w tym semanas proximas.

El Skonsultuj się z Chile w Warszawie lub wszystkimi mieszkańcami Los Angeles na Ukrainie z ich kontaktami, W średniowieczu dialogi dyplomatyczne, które enfrenta el paisa de Europa del este i que involucra Russia i Estados Unidos.

Na swoim Twitterze, Chile i Varsovia, Rosario Valenzuela, pidió a los compatriotas kontaktowali się w moim warzonym z ellos.

Konflikty nasiliły się w ostatnich dniach, wraz z krzyżowym przesłuchaniem movimiente tropas ze strony Rosji i organizacji Tratado Atlantico Norte (OTAN).

Estados Unidos incluso aseguró, co świadczy o tym, że rosia invada ukrania a mediados de febro, auque des el el paos euroasitico han desistimado declaciones de esti tip.

Deutsche Welle

Lee Tambien>

Estados Unidos szacuje, że Rosja czy Ukraina są w szczerym polu

Rusia se enfrentado u Ukrania en los ultimos aos por provincia de Crimea y duranto los ultimos meso ha desplegado cien mil soldodos en la frontera con el tombién expiís de la Unión Soviética, sin embargo W tym OTAN i Estados Unidos różni mentorzy o zaproszeniu na wydarzenie.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.