Konsultant pojednawczy wydał 2949 euro na wyjazd do Polski na 3 dni na mecz piłki nożnej

Konsultant pojednawczy wydał 2949 euro na wyjazd do Polski na 3 dni na mecz piłki nożnej


Wspólnota WalencjiVicent Marzà pojechał, aby obejrzeć finał Ligi Europejskiej Villarreal–Manchester United w dniach 25–27 maja 2021 r.

Koszty transportu wynoszą 2649 euro, a koszty zakwaterowania 300 euro.

Vicent Marzà podróżował z ochroniarzem i dyrektorem generalnym

Ignacio Martínez

Były minister edukacji Samarasu, Wincenty MarzaNagrodzone cenne wydatki 2949 euro W opinii, że Transport i zakwaterowanie A 72 godziny podróżyz Od 25 do 27 maja 2021 rdo miasta Polski Gdańsk. Celem wyjazdu była „reprezentacja Generalitat Valenciana w finale Ligi Europejskiej UEFA Gdańsk. Villarreal – Manchester United». Wraz z A Zastępca i dyrektor generalny. Wszystko to zostało przeniesione do portalu przejrzystości Generalitat Valenciana.

Vicente Marza, ówczesny konsultant, zajmował się także sportem, którego cechą charakterystyczną były wysokie koszty transportu, a wycieczki oferowano online. 137 euro z Walencji do Gdańska, nawet dzisiaj. Tymczasem w jego przypadku transport, przekazany portalowi przejrzystości, kosztował 2649 euro, a zakwaterowanie kolejne 300 euro.

Chociaż Portal Przejrzystości Dyrektora przekazał, że w podróży towarzyszyła mu osoba towarzysząca i dyrektor generalny, wydatki tego pierwszego nie muszą być w tym odzwierciedlone. sieć z Przezroczystość lub dlatego, że nie zajmuje wyższego stanowiska, nie powinien być uwzględniony na powyższej liście Dyrektorów. Profil przejrzystości tego wyższego stanowiska dyrektora generalnego będzie odpowiedni. Vicente Marza był konsultantem w rządach Ximo Puiga od 29 czerwca 2015 r. do 14 maja 2022 r., kiedy złożył rezygnację.

Sprawa wyjazdu Vicente Marzy powróciła do wiadomości po tym, jak prezes Generalitat Carlos Mazón wspomniał o wspomnianym wyjeździe. KonsultantPodczas środowej sesji kontrolnej Ill Sądy Walencji.

Organizacja Comppromís wywołała niedawno oburzenie pod adresem następcy Marzy w edukacji, José Antonio Roviry, żądając zwrotu 3000 euro kwartalnych płatności. Jednak koszty podróży Marsy pokryto w zaledwie 72 godziny w ciągu trzech dni, w porównaniu z ponad 90 dniami płatności, których Sojusz Nacjonalistyczny domagał się na rzecz Roviry. Zwłaszcza w przypadku Marzà minęło już kilka dni Od 25 maja 2021 r. do 27 dnia tego samego miesiąca Nigdy więcej.

Vicente Marsa był jednym z nazwisk poproszonych w Kompromisie o zastąpienie Moniki Oltry, gdy musiała ona zrezygnować z członkostwa w Sojuszu Nacjonalistycznym. Był także ministrem edukacji, kiedy rząd Walencji Ximo Puiga początkowo przeznaczył 23,3 miliona na sektory budownictwa mieszkaniowego i infrastruktury edukacyjnej na zakup starych. Pałac Poczty w WalencjiZnajduje się na Plaza del Ayudaminto w stolicy Wspólnoty Walenckiej.

Do jego wydziału należy także Autonomiczny Sekretariat ds. Kultury i Sportu, który przyznał katalońskiemu zawodnikowi 405 773,10 euro. Platforma językowa, dystrybuowane w 22 grantach opublikowanych przez OKDIARIO. I jest także orędownikiem Usuń temat religii w szkołach.
Najświeższe informacje w społeczeństwie WalencjiYou May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *