Kordoba sprzedaje swój Wielki Tydzień w Polsce

Miejski Instytut Turystyki w Kordobie (Imdur) bierze udział w sesjach na żywo organizowanych przez hiszpańskie biuro w tym tygodniu. turystyka (OET) Warszawa, spotkanie, które odbyło się ramię w ramię z Durrespaną i miało na celu ułatwienie kontaktów między instytucjami publicznymi a firmami z branży turystycznej. rynek polski.

Tak więc, po pierwsze, została wydana prezentacja, aby zrealizować cel Hiszpanii. Kierunek Kordoba Dla touroperatorów i profesjonalistów z polskiej branży turystycznej.Każda lokalizacja uczestniczy w konferencji z wizerunkiem promocyjnym, w przypadku Kordoby Wielki Tydzień, zdjęcie wewnątrz meczetu-katedry. Był nawet jeden Wielkanocny film promocyjny ze słowami w języku. „Polska jest rynkiem przyciągającym turystykę religijną, a co lepszego listu polecającego do Kordoby niż jej Wielki Tydzień” – powiedziała I Zastępca Burmistrza ds. Turystyki Isabelle Albas.

Imtoor przypomniał, że prezydent też się ruszał”To toruje drogę do ogłoszenia go jako święto narodowego zainteresowania turystycznego Po zatwierdzeniu na posiedzeniu plenarnym w tym miesiącu, Bractwo i Bractwo oraz Junta de Andalucía oficjalnie wystąpiły o rozpoczęcie procesu. Raport”.

Sesje robocze odbyły się w środę WarszawaSzacuje się, że w najbliższy czwartek będzie stu agentów KrakówZ około siedemdziesięcioma przedstawicielami polskiego rynku.

Albas zwrócił uwagę, że krajowa praktyka turystyczna wróciła do poziomu sprzed pandemii, dodając, że „teraz ważne jest, aby stopniowo się odbudowywać. Turystyka zagraniczna, to najbardziej zacofane stanowisko po kryzysie wywołanym otaczającą nas sytuacją międzynarodową. W tym sensie przedstawiciel powiedział, że „udział w odbywających się obecnie w Polsce konferencjach i wystawach jest ważny dla promocji marki Kordoba i umieszczenia miasta wśród głównych międzynarodowych destynacji”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *