Koreański serial Netflix pełen nadziei

Koreański serial Netflix pełen nadziei

tak ponownie narzędzia internetowe W tym przypadku stały się inspiracją dla koreańskiego dramatu Netflix Codzienna dawka światła słonecznego I jego podejście do cyfrowego komiksu Jungshinbyungdongedo achimeun wayo.

którego tytuł dosłownie tłumaczy się jako Ranek trafia także do szpitala psychiatrycznego I został stworzony przez Była pielęgniarka Lee Ra Haw oparciu o swoje doświadczenie zawodowe.

Co dało życie wyjątkowej komedii, na której się skupiono Młodsza pielęgniarka Sheena Jung Od początku pracy z pacjentami na oddziale psychiatrycznym szpitala.

Dzienna dawka światła słonecznego | Netflixa

Dzięki temu wie o niej więcej Różne choroby psychicznetakich jak mania, depresja, urojenia i zaburzenia odżywiania, i skonfrontuj je z cierpliwością i zrozumieniem.

Te same postawy są obecnie stosowane w terenie pod nadzorem Lee Jae-gyu (Jesteśmy martwi), w przestrzeni przepływu Składa się z 12 rozdziałów.

Da Eun zostaje przeniesiony na psychiatrię

Dzienna dawka światła słonecznego | Netflixa

Jednak jedna zmiana: Nie zamienia swoich bohaterów w antropomorficzne zwierzętawybierając coraz bardziej fantastyczne i fantastyczne sytuacje, aby odtworzyć dziwaczność narzędzia internetowego.

Wszystko, co tworzy przestrzeń a Zabawny i jednocześnie ciepły wygląd Z doświadczenia pielęgniarki o imieniu Jung Da Eun (Park Bo Young, Silna Kobieto, zrób wkrótce Bonga).

Gdzie na co dzień trzeba stawić czoła sytuacjom Centrum Medyczne Uniwersytetu Myungshin Od momentu przeniesienia z oddziału chorób wewnętrznych na oddział psychiatryczny.

Dzienna dawka światła słonecznego | Netflixa

Musi stawić czoła swojemu pierwszemu dniu i Oh Ri Na (Jung Won Seon), Pacjent powinien być zadowolony Chciała mieć to wszystko, ale najwyraźniej nigdy nie zrobiła tego, co czyniło ją naprawdę szczęśliwą.

Co doprowadziło ją do A Zaburzenie dwukierunkowePrzejście od manii do depresji. To właśnie ten stan uświadamia Da-eun, że pacjenci w jej nowym rejonie wymagają innej uwagi.

Sytuacje, z którymi spotyka się pielęgniarka

Dzienna dawka światła słonecznego | Netflixa

Podobnie jak pracownik biurowy, który doświadczył złego traktowania ze strony swojego szefa Lęk społeczny Podobnie nastolatek, który wyrządza sobie krzywdę.

Oto kilka przykładów pacjentów, którzy Doświadczą profesjonalizmu Bohaterka powieści, ujawniając swoje wyjątkowe poświęcenie i życzliwość.

Dzienna dawka światła słonecznego | Netflixa

Jednocześnie na poziomie osobistym Musisz pomóc swojemu najlepszemu przyjacielowi Yoo Chan (Jang Dong-yeon) znajduje swoje zawodowe spełnienie i odkrywa miłość u wyjątkowego lekarza.

Co sprawia, że ​​tego K-dramatu nie można przegapić Odkrywa złożony świat zaburzeń psychicznych Z całym szacunkiem, łączenie dramatu z komedią i dużo pozytywności.

Gdzie działania Bo Young w roli ukochanego Da EunLee Jung-eun jako jego szef Hyo-shin i Yeon Woo-jin jako niezwykły i czarujący Go-geun.

Oglądaj w serwisie Netflix

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *