Korekta sygnalizacji świetlnej jest zagrożona w całej Hiszpanii

W porządku Trzeci przegląd planowany jest na ten czwartek, 15 lipca July Angielska sygnalizacja świetlna dla podróży międzynarodowych. Oprócz tego przekonania Białoruś, Niektóre inne terytoria hiszpańskie mogą stać się zielone, sfrustrowane powrotem zatoki w całym kraju, a na wyspach Morza Śródziemnego, które mogą zmienić kolor na bursztynowy. Zgodnie z mapą Europejskiej Organizacji ds. Kontroli i Zapobiegania Chorobom (ECTC), Praktycznie cała Europa jest zielona, oznacza niskie ryzyko, bez Hiszpanii, Portugalii, Cypru i części Grecji. Tymczasem Wielka Brytania będzie malowana Ciemnoczerwony to obszar „bardzo wysokiego ryzyka” Na mapie europejskiej firmy.

Francja jest zielona dla ECTC, oprócz Włoch, dużej części Grecji i jej wysp oraz krajów takich jak całe europejskie wybrzeże Morza Śródziemnego, Polska (3,13 nowych przypadków na 100 000 osób w ciągu 14 dni), Słowacja (6,72 nowych przypadków) , niektóre Dwa kraje wyznaczone przez brytyjskie media Silni kandydaci do przejścia na zielono przy następnej kontroli na światłach, w najbliższy czwartek 15.

HiszpaniaJak widać na mapie jest praktycznie czerwona, z wyjątkiem Galicji i Kastylii-La Manzy, które są bursztynowe. Dwa kolejne archipelagi, Baleary i Wyspy Kanaryjskie, są zaznaczone na czerwono. Ogółem zdarzenia w Hiszpanii 362,63 nowych przypadków na 100 000 mieszkańców w ciągu 14 dni.

Oto Mapa Ryzyka Europejskiej Organizacji ds. Kontroli i Zapobiegania Chorobom (ECTC).

„Zielona” Europa

Zgodnie z parametrami ECDC, Zielony Typ o najniższym ryzyku rozprzestrzeniania się infekcji w mniej niż 50 przypadkach na 100 000 osób w ciągu 14 dni.

Cała Europa Wschodnia jest w takiej samej sytuacji jak wybrzeże Morza Śródziemnego. Grecja Generalnie zachowuje zieleń (jej kod to 167,6 nowych przypadków na 100 000 osób w ciągu 14 dni), z wyjątkiem niektórych wysp, takich jak Ateny, Kreta i Rodos, które są średnio zagrożone i mają na mapie bursztyn.

Dalej Francja (63,39 nowych przypadków na 100 000 mieszkańców w ciągu 14 dni), Belgia (97,04 przypadków), Niemcy (11.12 nowych przypadków) i Austria (15,2 przypadków) jest zielonych, a brytyjskie media podkreśliły tych, którzy zasługują na zielone w czwartkowym przeglądzie.

Wielka Brytania zbliża się do końca ekspansji

W tym miejscu zwróćmy uwagę, że w przypadku sygnalizacji świetlnej angielskiego Ministerstwa Transportu w pobliżu zielonej listy znajdują się tylko trzy miejsca: Baleary, Madera i Malta. Na liście krajów na zielono znajdują się również Baleary i Madera Bądź ostrożny Jeśli zechcą znowu iść na bursztyn.

Minister Transportu Grant Shops naciska na brytyjski Departament i Parlament o rozszerzenie listy miejsc na Zielonej Liście.

Przyszły poniedziałek 19 to ważna data dla Wielkiej Brytanii: mark Ostatni punkt ekspansjiPremier Boris Johnson potwierdził w poniedziałek, że epidemie w Wielkiej Brytanii rosły, z ponad 582 przypadkami na 100 000 osób w ciągu ostatnich 14 dni.

Rządowi doradcy naukowi już ostrzegali Możliwe „katastrofalne konsekwencje” Jeśli Johnson postępuje zgodnie z planami usunięcia wszystkich ograniczeń.

Kluby nocne mają zostać ponownie otwarte w poniedziałek, zrezygnowano z zasad zachowania dystansu społecznego, a fakt, że maski nie są już obowiązkowe, wskazuje lekarzom, że w kraju codziennie umiera od 200 do 400 osób. Obiecali, że wynik ekspansji będzie „nieodpowiedzialny i niebezpieczny”

Ponadto w poniedziałek kończy się zalecenie rządu, aby nie podróżować do krajów wymienionych w Amber, a podróżni o pełnych szczepieniach „odważą się” Nie muszą być izolowane po powrocie do domu, Jak wyjaśniliśmy w British Travelers: Ile PCR należy wykonać, jeśli podróżujesz do Hiszpanii?

Wielka Brytania byłaby „bardzo wysokim ryzykiem”

Tylko część Europy jest zaznaczona na mapie ECDC Bardzo wysokie ryzyko, ciemnoczerwony kolor, Który Cypr, która ma wyższy wskaźnik infekcji niż Wielka Brytania: nagromadziła 1058,81 przypadków na 100 000 mieszkańców w ciągu ostatnich 14 dni.

Wielka Brytania nie jest już uwzględniona na mapie ryzyka ECDC, ponieważ nie jest już członkiem Unii Europejskiej. Ale jeśli tak jest, Jego kolor jest ciemnoczerwonyPodobnie jak Cypr, ten typ diagnozuje się na podstawie 500 nowych infekcji na 100 000 osób w ciągu 14 dni.

Sygnalizacja świetlna brytyjskiego Ministerstwa Transportu jest sprawdzana co trzy tygodnie. Wszedł w życie 17 maja i został zrewidowany 3 i 24 czerwca.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *