Koroner twierdzi, że nie ma „ bezpośrednich dowodów ” na to, że szczepionka COVID-19 spowodowała śmierć studenta UCSD

Koroner twierdzi, że nie ma `` bezpośrednich dowodów '' na to, że szczepionka COVID-19 spowodowała śmierć studenta UCSD

Koroner hrabstwa Hamilton Lakshmi Samarko powiedział, że nie ma bezpośrednich dowodów na to, że szczepionka COVID-19 zabiła 21-letniego studenta Uniwersytetu w Cincinnati. Przemawiając do mediów w piątek po południu, Samarco powiedział, że 21-letni John Francis Foley zmarł w niedzielę, dzień po podaniu mu szczepionki Johnson & Johnson, a policja w Cincinnati odpowiedziała na pozaszkolne mieszkanie obywatela Kolumba po godzinie 21:00. Niedziela. Samarco powiedział, że Foley zmarł w domu, a przyczyna jego śmierci nie została ustalona; Jednak wstępny raport z sekcji zwłok przesłany do Urzędu Autopsyjnego Hrabstwa Hamilton wydaje się wskazywać na problemy z sercem lub oddychaniem. Dostał szczepionkę w sobotę i zmarł następnego dnia. „Na podstawie wstępnych wyników sekcji zwłok nie widzimy bezpośredniego związku między nimi” – powiedział Samarco. „Istnieją błędne informacje na temat udarów lub zatorowości płucnej, a także odnośnie sekcji zwłok, nie znaleźliśmy na to żadnych dowodów”. Samarco dodał, że śledztwo wciąż jest na wstępnym etapie. Foley jest zapamiętany ze swojego pozytywnego nastawienia i bycia hojnym, troskliwym i kochającym przyjacielem. Studiował nauki medyczne na uniwersytecie. Co semestr był na liście dziekana. Rodzina Foley wydała oświadczenie: „Nasz ukochany syn John Francis Foley odszedł, a nasza rodzina opłakuje utratę tej cudownej i cudownej radości w naszym życiu. Chociaż fakty pozostają niejasne, jak umarł, cieszymy się, jak żył : troska o innych, oświecona łaską Bożą, I hojna dla wszystkich. Wiemy, że zainteresowani lekarze robią wszystko, co w ich mocy. Musimy być cierpliwi i prosimy wszystkich o cierpliwość. Jan miał zostać lekarzem , więc tego właśnie chce. ”Rozumiemy, że wielu chce wiedzieć więcej o jego śmierci – i my też to robimy – ale tak jest. Prosimy ludzi, aby zrozumieli, że jest to dobry czas dla naszej rodziny na żałobę na osobności. Dziękuję Ci. Uniwersytet Cincinnati wydał następujące oświadczenie: „Chociaż nie zawsze możemy podać szczegóły dotyczące poszczególnych studentów, zawsze jesteśmy zasmuceni śmiercią któregokolwiek studenta. Jako kampus uniwersytecki opłakujemy stratę w naszej społeczności, a przede wszystkim skupiamy się na rodzinie i przyjaciołach oraz okazujemy szczere współczucie. Prosimy wszystkich członków naszej społeczności, aby zrobili to samo ”.

Koroner hrabstwa Hamilton Lakshmi Samarko powiedział, że nie ma bezpośrednich dowodów na to, że szczepionka COVID-19 zabiła 21-letniego studenta Uniwersytetu w Cincinnati.

Przemawiając do mediów w piątek po południu, Samarco powiedział, że 21-letni John Francis Foley zmarł w niedzielę, dzień po podaniu mu szczepionki Johnson & Johnson.

Policja Cincinnati odpowiedziała na temat zakwaterowania obywatela Columbus poza kampusem po godzinie 21 w niedzielę. Samarco powiedział, że Foley zmarł w domu.

Przyczyna jego śmierci nie została ustalona. Jednak wstępny raport z sekcji zwłok przesłany do Urzędu Autopsyjnego Hrabstwa Hamilton wydaje się wskazywać na problemy z sercem lub oddychaniem.

Jego śmierć została zakwestionowana ze względu na bliskość Foleya, któremu podano szczepionkę Johnson & Johnson. Został zaszczepiony w sobotę i zmarł następnego dnia.

„Na podstawie wstępnych wyników sekcji zwłok nie widzimy bezpośredniego związku między nimi” – powiedział Samarco.

Samarco dodał, że śledztwo wciąż jest na wstępnym etapie.

Foley jest zapamiętany ze swojego pozytywnego nastawienia oraz jako hojny, opiekuńczy i kochający przyjaciel. Studiował nauki medyczne na uniwersytecie. Co semestr był na liście dziekana.

Rodzina Foley wydała oświadczenie stwierdzające:

„Nasz ukochany syn John Francis Foley odszedł, a nasza rodzina opłakuje utratę tej cudownej i cudownej radości w naszym życiu. Chociaż fakty dotyczące tego, jak umarł, pozostają niejasne, cieszymy się ze sposobu, w jaki żył: troska o innych, oświecona dzięki łasce Bożej i hojności dla wszystkich. Wiemy, że zaangażowani lekarze robią, co w ich mocy. Musimy być cierpliwi i prosić wszystkich o cierpliwość. John miał zostać lekarzem, więc to jest to, co on chciał.

„Rozumiemy, że wielu chce dowiedzieć się więcej o jego śmierci – i my też – ale prosimy ludzi, aby zrozumieli, że jest to dobry czas dla naszej rodziny na żałobę na osobności. Dziękuję”.

University of Cincinnati wydał następujące oświadczenie:

„Chociaż nie zawsze możemy przeanalizować szczegóły dotyczące każdego indywidualnego studenta, zawsze jesteśmy bardzo zasmuceni, słysząc śmierć jakiegokolwiek studenta. Jako kampus uczelni opłakujemy stratę w naszej społeczności, a przede wszystkim opłakujemy rodzinę i przyjaciół w naszym myśli i postępy Nasze szczere współczucie Prosimy wszystkich członków naszej społeczności, aby czynili to samo

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *