Korzystając z tej prostej sztuczki, możesz poprawić płynność swojego telefonu komórkowego Xiaomi bez konieczności instalowania czegokolwiek

Korzystając z tej prostej sztuczki, możesz poprawić płynność swojego telefonu komórkowego Xiaomi bez konieczności instalowania czegokolwiek

Pokażemy Ci, jak możesz poprawić płynność swojego smartfona Xiaomi, Redmi lub POCO, wykonując proste modyfikacje w swoim urządzeniu.

Odkryj ukrytą funkcję MIUI, która sprawi, że Twój telefon Xiaomi będzie działał płynniej

Jedną z mocnych stron MIUI, systemu operacyjnego opartego na Androidzie dla telefonów Xiaomi (przynajmniej do czasu pojawienia się HyperOS), jest to, że zawiera… Szeroka oferta pracy każdego rodzaju. Niektóre mają charakter czysto estetyczny i skupiają się na dostosowaniu interfejsu użytkownika, a inne Pozwala poprawić płynność i wydajność terminala.

Konkretnie przy tej okazji przychodzimy porozmawiać z Tobą o jednym z tych ostatnich, ponieważ jeśli jakiś czas temu ujawniliśmy trzy sztuczki poprawiające wydajność Twojego telefonu komórkowego Xiaomi, dziś chcemy ujawnić Ci tajną funkcję MIUI, dzięki której będziesz mógł Popraw płynność swojego smartfona bez konieczności instalowania czegokolwiek.

Popraw płynność swojego urządzenia Xiaomi, modyfikując ustawienia w obszarze Konfiguracja terminala

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że ta prosta sztuczka pozwoli Ci poprawić płynność telefonu komórkowego Xiaomi Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z MIUI, dzięki czemu możesz go używać na urządzeniach Xiaomi, Redmi i POCO. Trzeba oczywiście pamiętać, że jest to ukryta funkcja MIUI Jest dostępny tylko dla terminali z systemem MIUI 13 i nowszymi.

Zasadniczo to, co musisz zrobić, aby Twój telefon Xiaomi działał płynniej, to Poprawiona prędkość animacji systemufunkcja, która była dostępna tylko w wersjach wcześniejszych niż MIUI 13 Poprzez opcje programistyczneale w obecnych systemach jest już zintegrowany z samą konfiguracją systemu.

Bez zbędnych ceregieli wymienimy kroki, które należy wykonać Popraw szybkość animacji systemu, dzięki czemu Twój telefon Xiaomi będzie działał płynniej:

  • Dostęp do tablicy Ustawienia Ze smartfona Xiaomi
  • Przewiń w dół i wejdź do sekcji Ekran powitalny
  • W środku kliknij menu rozwijane w sekcji Prędkość ruchu
  • Na koniec wybierz opcję szybko

Robiąc to, zauważysz to Twój smartfon Xiaomi działa płynniej niż wcześniej I że możesz bardziej elastycznie poruszać się po różnych elementach tworzących interfejs MIUI, np Wielozadaniowość, panel szybkich ustawień lub szuflada aplikacji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *