Króliki w cylindrze — Marius Carroll

Polityka katalońska nigdy nie przestaje nas zadziwiać. Rzadko jest lepiej, trzeba to wszystko powiedzieć, ale zdolność naszych przywódców do wyciągania królików z kapeluszy jest ogromna. Ostatnie magiczne przejście przypisuje się Eulàlii Reguant, która czasami nie wie, czy sama wciela się w siebie. Polska, gdzie wydarzenia aktorki, którą wciela się, mogą pochodzić od zastępcy CUP. Tym razem było w programie pomysły na kawę, z La 2, gdzie przedstawił swoją ostatnią propozycję ulepszenia modelu policyjnego. Być może, obawiając się tytułu przestrzeni telewizyjnej i widząc Nespresso przed jej oczami, Reguant pomyślał, że nadszedł czas, aby zalać ją myślami. Wyjaśnił więc, że jego grupa zaproponowała utworzenie urzędu ds. przejrzystości policji, który mógłby karać agentów Mososa de Escuadry na marginesie sprawiedliwości „i szybciej” niż sądy, jeśli uznają, że agenci dopuszczają się złych praktyk.

CUP chce stworzyć bar na plaży, aby ukarać Mossosa poza sądem

CUP ma zamiar na nowo odkryć demokrację: katalońska policja nie zostanie ukarana przez sędziów, jak w innych częściach świata, ale przez antyreżim w nowym pasie plaży. Wspaniały. prawidłowy? Bar na plaży zostanie szybko ukarany i będzie działał nie tak jak sądy, które wymagają dowodów, zeznań i pozorów. Jedyną dziwną rzeczą jest to, że Reguant dodał, że Niepodległość i Wspólne Strony idą w wielkim porozumieniu, aby zdefiniować ten publiczny i niezależny organ. Z pewnością rząd powołuje się na głosy CUP i można zrozumieć, że lubi dyskutować o nich z pomysłami bardziej typowymi dla południowokoreańskiego serialu Netflix. Na szczęście rzeczniczka ERBN Marta Vilalta wyjaśniła, że ​​propozycja jest w komisji badawczej, aby sprawdzić, czy jest wykonalna. Nie ma czegoś takiego jak komisje badawcze, które mogłyby popsuć to gówno.

Mossowie sprowokowali w zeszłym roku 1200 akcji mających na celu zmianę porządku publicznego na ulicach, bez zwracania się do żadnego z nich, w obawie przed ukaraniem aktywisty Przyjaciel . To, co wydaje się trochę żartem, to fakt, że katalońska policja w barze na plaży może zostać ukarana za tak zdecydowaną postawę. Jest nadzieja, że ​​wiedźma Reguant straci swoją różdżkę pośród swoich politycznych sztuczek.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *