„Kronika Diofield” jest już dostępna na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X | S, Nintendo Switch i PC | gra wideo

„Kronika Diofield” jest już dostępna na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X |  S, Nintendo Switch i PC |  gra wideo

Kronika DioField Jest to nowa strategia RPG, która opowiada epicką historię wojny i honoru z taktyczną walką w czasie rzeczywistym. Gra jest już dostępna dla PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X | S, Xbox One, Nintendo Switch i PC przez Steam.

W grze zastosowano innowacyjny system Real Time Tactical Battle lub RTTB, który oferuje wysoce taktyczną rozgrywkę, w której przebieg bitwy może zmienić się w mgnieniu oka. Opowiada fascynującą historię osadzoną w wyjątkowym i pięknym wizualnie świecie, który łączy fantazję z elementami średniowiecznymi i współczesnymi. Pole bitwy jest przedstawione na dioramie z atrakcyjnym i przystępnym aspektem graficznym.

Przy tworzeniu tej gry do zespołu Square Enix dołączyło wielu utalentowanych ludzi: wyjątkowy projektant postaci Taiki (Lord of Vermilion III, IV), artysta koncepcyjny Isamu Kamikoric (FINAL FANTASY XII, FINAL FANTASY XIII) i kompozytorów Ramin Djawadi i Brandon Campbell (Gra o tron).

Spisek Kroniki Duffield

Wiek mitologii ustępuje miejsca bardzo konwulsyjnej epoce… Niebezpieczeństwo wojny unosi się nad kontynentem Rowetale. Ze zdyscyplinowaną armią, która opanowała współczesną magię, Imperium jest potęgą totalną. Zdominowanie zachodniej części kontynentu nie trwa długo.

Pomimo połączenia sił i zawarcia sojuszu, inne narody nie są w stanie powstrzymać postępów imperium. Kontynent między Imperium a Przymierzem ogarnia zaciekła wojna. Jednak jednemu krajowi udało się uniknąć tego chaosu: królestwo wyspy Alletain na wyspie DioField, położonej na północno-zachodnim wybrzeżu Rowetale.

Na kontynencie wojna utknęła w martwym punkcie, gdy do sojuszu przystąpiła potężna Republika Vherma. Teraz obie strony są zrównoważone. Jednak lokalne walki wciąż wychodzą na jaw o kontrolę nad jadeitem, niezbędnym zasobem współczesnej magii.

Ponieważ wierzono, że DioField posiada obfitość jadeitu, ta wyspa nieuchronnie znalazła się na celowniku Imperium i Przymierza. Królestwo Alletain, dom Aurgusa, wydaje się być skazanym na splamienie krwią.

Główne cechy Kroniki Diofield

Gra toczy się w wyjątkowym świecie, który łączy elementy fantasy, nowoczesne i średniowieczne oraz oferuje innowacyjny i głęboki system walki w czasie rzeczywistym.

Bitwy w tej grze zawsze zależą od warunków na polu bitwy, więc będziesz musiał wydawać rozkazy, aby wykorzystać mocne strony swoich wojsk i zdobyć przewagę nad wrogiem. Wykorzystaj różne umiejętności, klasy i elementy wyposażenia, aby ukończyć misję.

Dowódź swoimi armiami w bardzo szczegółowych przedstawieniach otoczenia Wysp DioField z unikalnym wyglądem graficznym przypominającym dioramę.

Twoje siły składają się z czterech typów jednostek, z których każda ma określoną rolę w walce: Żołnierze, Rycerze, Snajperzy i Magowie. Każda postać należy do jednego z tych typów jednostek, ale postacie mogą również używać różnych broni, nawet jeśli są tego samego typu. Zdolności każdej postaci będą zależeć od broni, w którą jest wyposażona, więc istnieje wiele sposobów walki. Starannie łącz umiejętności broni i typy jednostek, aby stworzyć pluton, z którym maszerować po zwycięstwo.

Bitwy odbywają się w czasie rzeczywistym. w systemie Bitwa taktyczna w czasie rzeczywistym Siły wroga również działają w czasie rzeczywistym, więc będziesz musiał zaplanować swoją strategię, a następnie wydać instrukcje swoim siłom. Każda postać należy do określonego typu jednostki, który reprezentuje ich rolę, a każdy typ ma swoje własne umiejętności. Wygrasz, jeśli skutecznie wykorzystasz każdą z tych umiejętności na swoją korzyść w walce. Ponadto użycie Magilumicznej Kuli w odpowiednim momencie może odwrócić losy bitwy jednym mistrzowskim ruchem. Szybko analizuj pole bitwy w czasie rzeczywistym i opracuj najlepszą strategię na zwycięstwo!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *