Krótka wiadomość wywołuje kontrowersje wśród graczy

Krótka wiadomość wywołuje kontrowersje wśród graczy

Nowa gra Silent Hill dostępna jest wyłącznie na PS5 za darmo

Silent Hill powraca z bezpłatną grą na PS5

Była to jedna z największych niespodzianek w branży gier, a nie codziennie ogłasza się i natychmiast wypuszcza darmową grę. Tak było w przypadku filmu Silent Hill: Krótka wiadomość Pierwszy nowy, epicki horror od lat Wykorzystanie najnowszej technologii gier wideo, aby zapisać i przyciągnąć graczy, którzy obecnie dyskutują o tytule.

Ten Darmowa gra na PS5 Podążaj śladami Anity, która szuka swojej przyjaciółki Mayi, i dotrzyj do zniszczonego apartamentowca, w którym prawdopodobnie popełniono kilka samobójstw. Pociągnięta tajemnicą Anita szybko traci poczucie rzeczywistości, gdy ją spotyka Inne dziwne przestrzenie i bardziej pokręcony potwór.

W momencie pisania tej wiadomości, Silent Hill: The Short Message ma ocenę 4,29 na 5 w PlayStation Store po otrzymaniu 12 118 recenzji.. Jednak ujawniono ogromną rozbieżność, ponieważ 71% recenzji to pięć gwiazdek, 11% to cztery gwiazdki… a 10% to tylko jedna gwiazdka.

Recenzje o Silent Hill: Krótka wiadomość

Jako że jest to krótkie doświadczenie, gracze już wyrazili swoje opinie na temat tytułu i niektórzy tak twierdzą To pozycja obowiązkowa dla fanów Silent WillA tym bardziej, biorąc pod uwagę to Akira Yamaoka Projekt dźwięku i muzyka stworzyły nostalgiczną atmosferę. Są też tacy, którzy wierzą, że „Historia głównego bohatera jest opowiedziana bardzo dobrze, jak na osoby cierpiące na depresję i skłonności samobójcze.„.

Są jednak i tacy, którzy uważają, że historia jest słabo napisana i nie do końca wpasowuje się w świat sagi grozy, pomimo pojawienia się nowego potwora. Na szczęście, Wydaje się, że pozytywne opinie przeważają nad negatywnymi i sprawiają, że powrót sagi jest dobrym wstępem do jej przyszłości.Choć najnowszy zwiastun Silent Hill 2 nie wydaje się przekonywać.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *