Kryzys migracyjny wędruje wzdłuż granicy polsko-białoruskiej

Dziesiątki osób protestowało w niedzielę w polskim Białymstoku, niedaleko granicy Białoruś, Wspieranie straży granicznej w trakcie transgranicznego kryzysu migracyjnego. Tak reagują na sobotnie protesty aktywistów wzywających polski rząd do pomocy Imigranci.

Premier RP Mateusz Morawiecki W niedzielę spotkał się z przedstawicielami trzech sąsiednich republik bałtyckich, aby zebrać ich poparcie.

„W ciągu ostatnich 40 godzin Łukaszenka przewoził migrantów bezpośrednio z polskiej granicy do centrów logistycznych położonych kilka kilometrów od granicy z Łotwą. To doskonale dowodzi, że ci ludzie są tylko narzędziami dla władz Mińska”., przeznaczony dla Mateusza Morawieckiego.

Tymczasem setki Imigranci Czekają na swoją kolej, aby przejść Przednia strona Albo wrócił do magazynu w pobliżu punktu kontrolnego Bruzgi. Tutaj reżim białoruski chce pokazać, że mu na nich zależy. Zapewnia im schronienie oraz jedzenie i picie.

Jednak Polska informuje, że imigranci nieustannie próbują przekroczyć granicę, a jej straż graniczna nieustannie patroluje bramę dzień i noc.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *