Kryzys reprezentacji Meksyku obejmuje trio kobiet i poniżej 20 lat

Meksykański futbol na szczeblu krajowym przeżywa jeden z najgorszych momentów. Oprócz oczywistego kryzysu, który reprezentacja Meksyku W połowie roku Pucharu Świata, teraz drużyna U-20 poniosła porażkę i reprezentacja Meksyku kobiecy. W ostatnich miesiącach wszyscy trzej razem pozostawiali wiele do życzenia, tracąc nawet ważne tytuły, czy też wykluczając się z rozgrywek o wielkiej wadze.

reprezentacja Meksyku

Chociaż największe trio zakwalifikowało się do Kataru World Cup 2022, zrobiło to bez podziwu, z trudem, kilkoma golami i na ostatniej randce. The reprezentacja Meksyku Wydaje się to trudny scenariusz dla Kataru, gdzie zmierzy się z Polską, Arabią Saudyjską i Argentyną.

Jeśli chodzi o porażki pioniera, rok temu podopieczni Gerardo Martino przegrali dwa kolejne finały ze Stanami Zjednoczonymi w Złotym Pucharze i Lidze Narodów CONCACAF.

Drużyna U-20

Drużyna dowodzona przez Luisa Pereza nie była w stanie osiągnąć celu, jakim była kwalifikacja do Mistrzostw Świata U-20, a także została wykluczona z Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024.

U-20 również nie spełniło oczekiwań na Torneo Esperanzas de Toulon, odpadając w ćwierćfinale z Gwatemalą.

Reprezentacja kobiet

Ostatnia porażka reprezentacji Meksyku miała miejsce w tym tygodniu z reprezentacją kobiet, po upokorzeniu przeciwko Haiti, co doprowadziło do wyeliminowania Moniki Vergary z igrzysk olimpijskich w 2024 roku, a teraz, tylko pokonując Team USA, potęgę kobiecego futbolu. Mogą zakwalifikować się do Mistrzostw Świata w przyszłym roku.

(DMV)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.