Książę William zaskakuje Polskę obiadem w tej restauracji

Książę William, spadkobierca brytyjskiej korony, jadł obiad w Butero Bistro, restauracji LGBTIQ+ w Warszawie, zaskakując klientów i pracowników, ponieważ członkowie rodziny królewskiej nieczęsto odwiedzają miejsca reprezentujące różnorodność seksualną.

Według brytyjskich mediów William wydał łącznie 9 dolarów na swój posiłek codzienna poczta, Zdecydował się na kanapkę z szarpaną wieprzowiną i frytki. Zdjęcia zrobione w tym czasie pokazują księcia Walii siedzącego przy stole z grupą pracowników Pałacu Kensington.

„Zespół Pałacu Kensington zarezerwował lokalną restaurację w pobliżu miejsca pracy, a książę postanowił do nich dołączyć” – podało źródło. Codzienna poczta. „Zapytał ich, co robią, a potem zapytał, czy mógłby się przyłączyć. To była wspaniała noc pod każdym względem. Załoga naprawdę doceniła jego prośbę o dołączenie do nich”.

Butero Bistro „Twoje miejsce Dziwny with comfort food”, a jej logo składa się z kolorów tęczy. Otwarty w listopadzie 2022 roku i wyposażony w duży neon, miejsce jest przyjazne dla społeczności LGBTIQ+.

Co książę William robi w Polsce?

Syn Carlosa i Diany odbył w środę niespodziewaną podróż do polskiego miasta Rzeszów, mniej niż 100 kilometrów od granicy z Ukrainą, aby „osobiście podziękować” brytyjskim i polskim żołnierzom za wsparcie dla ukraińskich sił zbrojnych.

Ze względów bezpieczeństwa brytyjska rodzina królewska utrzymywała wizytę w tajemnicy do czasu opuszczenia przez księcia Williama polskiej bazy wojskowej, gdzie spotkał się z polskim ministrem obrony Mariuszem Błaszczakiem. Skynews.

Książę wziął później udział w ceremonii złożenia wieńców pod Grobem Nieznanego Żołnierza i spotkał się z grupą ukraińskich uchodźców. Korzystając z okazji, w swoich przemówieniach chwalił „pasję” i „zaangażowanie” żołnierzy w „obronie wspólnych wolności”. Ponadto pochwalił reakcję narodu polskiego, który otworzył swoje „serca” dla Ukraińców „a także ich domów”.

Rzeszowska baza wojskowa stała się strategicznym centrum logistycznym, ponieważ większość amunicji dostarczonej przez aliantów została wysłana do dystrybucji dla Sił Zbrojnych Ukrainy.

Wizyta w Polsce potrwa dwa dni, a William ma zaplanowanych kilka spotkań, w tym spotkanie z prezydentem Polski Andrzejem Dudą w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, przed którym omówi „pogłębiające się relacje” między oboma krajami.

Podróż przez Polskę została zaplanowana przez rząd brytyjski i miała na celu okazanie Wielkiej Brytanii i koronie solidarności z wojskami wspierającymi Ukrainę, wysyłając wiadomość do Rosji w tym samym tygodniu, w którym prezydent Chin Xi Jinping odwiedził Moskwę. .

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *