Kto będzie następną osobą, z którą będzie przeprowadzany wywiad w Hugo Sanchez Presta?

Kto będzie następną osobą, z którą będzie przeprowadzany wywiad w Hugo Sanchez Presta?

szczególnie15 września 2023 o 16:51 ETCzytanie: 2 minuty.

Na pytania Hugo Sancheza odpowiedzą gwiazdy i legendy sportu, w tym wielokrotny mistrz Meksyku w boksie Canelo Alvarez.


W najbliższy piątek powraca Prezentowane przez Hugo Sancheza Wyłącznie na ekranach szczególnie I gwiazda+ Z drugim sezonem. Z zawartości będzie można korzystać od 15 września w Star+ w Meksyku, Ameryce Łacińskiej i wkrótce ESPN+ Dla Stanów Zjednoczonych.

Po 23 udanych rozdziałach w pierwszej partii, Prezentowane przez Hugo Sancheza Wraca z wielokrotnym mistrzem Meksyku Canelo Alvareza Jako jego pierwszy wspaniały gość.

Canelo Alvareza rozmawiać z Hugo Sancheza Jedyne porażki w jego karierze to porażki z Floydem Mayweatherem Jr. i Rosjaninem Dmitrijem Bivolem.

„Przegrałem dwa razy w życiu i to trudne czasy. Nie jestem gotowy na przegraną” – mówi. Canelo Alvareza W wywiadzie.

Canelo Álvarez będzie jedną z gwiazd, która w tym sezonie pojawi się w programie Hugo Sánchez Presenta.szczególnie

Ale jakie inne postacie pojawią się w drugim sezonie? Prezentowane przez Hugo Sancheza?

Między innymi, Hugo Sancheza Stanie oko w oko z królem strzelców reprezentacji Polski oraz Barceloną. Robert Lewandowski.

Będzie tam także srebrna medalistka olimpijska na 400 m w Atenach w 2004 r. i mistrzyni świata w Paryżu w 2003 r. Ana Gabriela Guevaraobecny dyrektor generalny Krajowego Komitetu Kultury Fizycznej i Sportu (CONAD).

W jednym z najbardziej oczekiwanych rozdziałów pt. Hugo Sancheza Porozmawiam z tobą Jorge CamposJego kolega z drużyny Meksyku, który grał w Pucharze Świata w Stanach Zjednoczonych w 1994 roku. Odżyją między innymi kontrowersje, jakie pojawiły się podczas ćwierćfinałowej porażki z Bułgarią, która doprowadziła do eliminacji El Tri.

Baseball będzie również obecny z miotaczem Julio Urias Legenda Los Angeles Dodgers, Fernando Valenzueliktóry ujawnił objawienie w Prezentowane przez Hugo Sancheza.

Był jednym z gości pierwszego sezonu Julio Cesara Chaveza, Maria del Rosario Espinosa, Karima Benzemy, Javiera Aguirre’a, Czech Perez, Chicharito Hernandeza, Rafaela Marqueza, Thibauta Courtoisa Emocjonalne spotkanie z Legendy Realu MadrytJego byli koledzy: Emilio Butragueño, Michelle, Camacho, Fernando Hierro I Chłopie.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *