Kto będzie Roland Garros 2021 w

Wersja programu Roland Garros Spełnij maksymalne oczekiwania zarówno przy stołach męskich, jak i żeńskich. Obecni bohaterowie, Raphael Nadal mi Iga ŚwiątekSą przedstawiani jako wielcy pretendenci do zdobycia tytułu, ale będą mieli wielkich konkurentów, takich jak Djokovic i Tim, a nawet Federer, w przypadku Rafy, i Serena Williams Lub numer jeden w rankingu WTA, Ashley Party, Dla młodej Polki.

Raphael Nadal On jest widzialną twarzą Roland Garros, Coś, co wyjaśnia jego trzynaście tytułów w stolicy Francji. W drodze do wieku 35 lat, które zdobył w połowie turnieju, manacorense rozwiązał swoje problemy w trasie po szutrze, dominując w RzymGdzie w finale triumfował nad swoim wielkim rywalem w Paryżu, z którym zagrał ostatni finał, Novak Djokovic.

Serb, numer jeden na świecie, nie dociera do swojego najlepszego momentu na spotkanie, a robi to po swoim udziale w mistrzostwach w Belgradzie, w których stara się zdobyć wystarczająco dużo alkoholu, aby zadać drugą ranę. Roland Garros. Na trzecim miejscu na poziomie faworytów Dominic Tim Świetna alternatywa dla Rafa Nadal W turniejach glinianych i powołany na największego kalifa, ale wciąż dusi swój pierwszy tytuł w Paryżu.

W tabeli nieznajomych nazwiska Stefanos Tsetsipas s Alexander Zverev, Odpowiednio mistrz Montecarlo i Madrytu. Obaj gracze przybywają w dobrym nastroju, a ich sympatyczna strona może uczynić ich niebezpiecznymi w ostatnich rundach. Twoja inspiracja i zmęczenie będą zależeć od twoich ulubionych opcji Roland GarrosGdzie nie ma tego roku Roger Federer, Który pojawi się w swoim prawdopodobnie ostatnim czasie w Paryżu.

Zmiennicy w kobiecej drużynie

Jeśli chodzi o dziewczyny, to klapsy Iga Świątek Jej przeciwnicy na 1000 Masters w Rzymie, którzy dołączyli do Vitoli jako aktualny mistrz turnieju, opuścili Polakę jako świetny kandydat do tytułu na Roland Garros. Miałby jednak dużo do powiedzenia Ashley Party, Obecny lider w rankingu WTA i gotowy do rywalizacji na najwyższym poziomie na każdym typie dachu, a także na błocie.

Za całą gamą alternatyw z takimi klasykami jak Petra Kvitova za Serena Williams, Kto spróbuje wygrać nowy turniej Wielkiego Szlema lub bezpieczne wartości, takie jak Naomi Osaka. Garbini MuguruzaMistrzyni w 2016 roku, również ma swoje możliwości, o ile jest z nią sprawność fizyczna.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *