Kto będzie Roland Garros 2021 w

Wersja programu Roland Garros Spełnij maksymalne oczekiwania zarówno przy stołach męskich, jak i żeńskich. Obecni bohaterowie, Raphael Nadal mi Iga ŚwiątekSą przedstawiani jako wielcy pretendenci do zdobycia tytułu, ale będą mieli wielkich konkurentów, takich jak Djokovic i Tim, a nawet Federer, w przypadku Rafy, i Serena Williams Lub numer jeden w rankingu WTA, Ashley Party, Dla młodej Polki.

Raphael Nadal On jest widzialną twarzą Roland Garros, Coś, co wyjaśnia jego trzynaście tytułów w stolicy Francji. W drodze do wieku 35 lat, które zdobył w połowie turnieju, manacorense rozwiązał swoje problemy w trasie po szutrze, dominując w RzymGdzie w finale triumfował nad swoim wielkim rywalem w Paryżu, z którym zagrał ostatni finał, Novak Djokovic.

Serb, numer jeden na świecie, nie dociera do swojego najlepszego momentu na spotkanie, a robi to po swoim udziale w mistrzostwach w Belgradzie, w których stara się zdobyć wystarczająco dużo alkoholu, aby zadać drugą ranę. Roland Garros. Na trzecim miejscu na poziomie faworytów Dominic Tim Świetna alternatywa dla Rafa Nadal W turniejach glinianych i powołany na największego kalifa, ale wciąż dusi swój pierwszy tytuł w Paryżu.

W tabeli nieznajomych nazwiska Stefanos Tsetsipas s Alexander Zverev, Odpowiednio mistrz Montecarlo i Madrytu. Obaj gracze przybywają w dobrym nastroju, a ich sympatyczna strona może uczynić ich niebezpiecznymi w ostatnich rundach. Twoja inspiracja i zmęczenie będą zależeć od twoich ulubionych opcji Roland GarrosGdzie nie ma tego roku Roger Federer, Który pojawi się w swoim prawdopodobnie ostatnim czasie w Paryżu.

Zmiennicy w kobiecej drużynie

Jeśli chodzi o dziewczyny, to klapsy Iga Świątek Jej przeciwnicy na 1000 Masters w Rzymie, którzy dołączyli do Vitoli jako aktualny mistrz turnieju, opuścili Polakę jako świetny kandydat do tytułu na Roland Garros. Miałby jednak dużo do powiedzenia Ashley Party, Obecny lider w rankingu WTA i gotowy do rywalizacji na najwyższym poziomie na każdym typie dachu, a także na błocie.

Za całą gamą alternatyw z takimi klasykami jak Petra Kvitova za Serena Williams, Kto spróbuje wygrać nowy turniej Wielkiego Szlema lub bezpieczne wartości, takie jak Naomi Osaka. Garbini MuguruzaMistrzyni w 2016 roku, również ma swoje możliwości, o ile jest z nią sprawność fizyczna.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *