Kto ma największe szanse na wygraną?

Kto ma największe szanse na wygraną?

Polska zmierzy się z Wyspami Owczymi w eliminacjach Pucharu Europy. Odkryj trzy prognozy dotyczące tego ekscytującego meczu

Trzy typy na mecz Polska-Wyspy Owcze

Polska wygra

miejscowi Nie przegrali Ani z dwóch ostatnich spotkań w domu. Z kolei Wyspy Owcze notują trzy porażki z rzędu.

Al Jazeera również nie radzi sobie dobrze jako gość. nosić 5 meczów z rzędu bez zwycięstwa Na wyjeździe, więc w tym meczu nie będzie im łatwo.

Polska znacznie wyprzedziła Wyspy Owcze. wygrał przeciwko Niemcom Dodaj Albanię i jeszcze 2 zwycięstwa w ostatnich 3 meczach.

Łącznie mniej niż 2,5 gola

Żadna z drużyn nie może poszczycić się dobrą średnią punktacji. Polska wypada średnio mniej niż cel Kiedy lokalnie, tylko na Wyspach Owczych Wynik 0,6 kiedy odwiedzasz.

Z drugiej strony, Polska zazwyczaj zdobywa bramki Tylko trochę w ich meczach. W rzeczywistości 4 z ich ostatnich 5 meczów zakończyło się w ten sposób, a dwa z czterech meczów eliminacyjnych do Pucharu Europy również zbiegają się z tą datą.

Polska zdobywa bramkę jako pierwsza

Polska zarejestrowana Przynajmniej jeden gol W każdym z ostatnich 5 meczów. Wyspom Owczym udało się to tylko w jednym z trzech ostatnich pojedynków.

Z drugiej strony, pierwszą połowę wygrali Polacy 36% ich spotkań. Wyspy Owcze otrzymują znacznie niższą ocenę, wynoszącą zaledwie 16%.

Ostatecznie zespół Północy strzelił tylko jednego gola w ostatnich 3 meczach, podczas gdy Polska dodała 4 gole i strzeliła gola w każdym z tych meczów.

Chcesz się założyć? Oto kursy Betway na tę grę

Polska wygra 1.12
Łącznie mniej niż 2,5 gola 2,37
Pierwsza polska marka 1,15
Opłaty mogą się różnić

Ostatnie mecze Polska vs Wyspy Owcze

Polska nie mierzyła się z Wyspami Owczymi, więc będzie to ich pierwszy oficjalny mecz.

Postaw zakłady u najlepszych bukmacherów już 06 września 2023 r

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *