Kto ma największe szanse na wygraną?

Kto ma największe szanse na wygraną?

W czwartek, 12 października na stadionie Torsvollur Wyspy Owcze zmierzą się z Polską. Do konfrontacji dojdzie w siódmym dniu eliminacji Pucharu Europy w Grupie E o godzinie 20:45 (czasu lokalnego). Odkryj 3 prognozy tutaj.

3 typy na mecz Wyspy Owcze vs. Polska

Wizyta wygrywa pierwszą połowę

Ci, którzy będą grać na wyjeździe, chcą wykorzystać pierwsze 45 minut meczu Wyspy Owcze vs. Wyspy Owcze. Polska. Miejscowi zdobywali średnio zaledwie 0,2 punktu w ostatnich pięciu meczach, podczas gdy ci, którzy będą przyjezdnymi, radzili sobie lepiej. To było średnie 0,8 w ostatnich konfrontacjach.

W efekcie obie drużyny powinny prezentować się przeciętnie 1 gol Pod koniec pierwszej połowy.

Reprezentacja Wysp Owczych w ostatnich meczach nie podnosiła głowy, próbując otworzyć wynik. Tablica wyników nie została otwarta w żadnym momencie W pięciu ostatnich meczach. W przeciwieństwie do gości, którzy W trzech meczach zdobyli pierwszą bramkę Z jego ostatnich pięciu.

Ponadto drużyna Wysp Owczych zdobyła tylko tytuł 12% twoich wczesnych czasówPodczas gdy kolory czerwony i biały nakładają się na siebie, obejmując połowę 36% czasu.

Wyspy Owcze przystępują do tego meczu ze średnią 0,4 punktu Z pięciu ostatnich meczów w eliminacjach do Mistrzostw Europy. Polska natomiast prezentuje się Średnia 1,2.

Z tego powodu Wyspy Owcze vs. Polska docenia W tempie 1.6 Cele Kiedy czas organizacyjny się skończy.

Z drugiej strony są to Wyspy Owcze Wygrali dwa razy i przegrali trzy Z pięciu ostatnich meczów u siebie. W przeciwieństwie do gości, gdy grali poza własnym stadionem, ani razu nie zwyciężyli, raz zremisowali i cztery razy przegrali.

Poza tym statystyki uśmiechają się do drużyny gości. Wyspy Owcze mają 0% szans na utrzymanie czystego konta u siebie. Podczas gdy Rumunia Strzelał gole w 80% swoich meczów Jako goście.

Polska odnosi zwycięstwo

Zespół gości uważany jest za faworyta do zdobycia trzech punktów w tym meczu, który odbędzie się na stadionie Torsvöllur. W ostatnim meczu tych drużyn Polska pokonała na własnym boisku Wyspy Owcze. Bezpośrednie spotkanie rozegrane zostało 7 września br. i zakończyło się wynikiem 2:0, a zwycięzcą została polska drużyna.

Ci z Wysp Owczych przybywają jedynie z passą porażek Do Przegrał cztery mecze i jeden zremisował Z pięciu ostatnich spotkań. To jest zlokalizowane w Ostatnie miejsce w fazie kwalifikacyjnej Z grupy E Pucharu Europy. Natomiast członkowie zespołu gości byli obecni w czwarte miejsce na warunkach Wygrali dwaNie było remisów, a z ostatnich trzech meczów przegrali.

Była to jednak średnia dla Wysp Owczych 1 gol u siebie W pięciu ostatnich meczach. W przeciwieństwie do Polski, która w ostatnich meczach na wyjeździe strzelała średnio 0,8 gola.

Chcesz postawić na ten mecz? Sprawdź kursy Betway dla tych przewidywań

Polska wygrywa pierwszą połowę 1,80
1,5 gola lub więcej 1,32
Zwycięstwo reprezentacji Polski 1.30
Opłaty mogą się różnić

Historia Wyspy Owcze vs. Polska

Ci europejscy rywale mierzyli się ze sobą kilka razy w meczach Pucharu Europy i międzynarodowych meczach towarzyskich. Wyniki jego trzech ostatnich meczów przedstawiały się następująco:

  • Polska 2 – 0 Wyspy Owcze (7 września 2023, eliminacje do Mistrzostw Europy)
  • Polska 4 – 0 Wyspy Owcze (14 maja 2006, międzynarodowy mecz towarzyski o Puchar Świata).
  • Polska 6 – 0 Wyspy Owcze (21 lutego 2004, towarzyski mecz międzynarodowy o Puchar Świata).

Obstawiaj najlepsze kasyna bukmacherskie już 6 grudnia 2023 r

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *