Kto ma największe szanse na wygraną?

Kto ma największe szanse na wygraną?

Albania będzie gościć Polskę piątego dnia eliminacji do Mistrzostw Europy w fazie grupowej. Przeczytaj prognozy tutaj i skonsultuj się z najlepszymi domami bukmacherskimi

3 prognozy Albania vs Polska

Podwójna szansa dla Albanii

Miejscowa drużyna rywalizuje w piątym dniu eliminacji Pucharu Europy. Jak dotąd jego występy są dobre. W poprzednich czterech rundach Na swoim koncie mają jeden remis, jedną porażkę i dwa zwycięstwaOprócz tego, że Znajduje się na pozycji 2 w grupie E tabeli.

Z drugiej strony goście radzą sobie jak dotąd dobrze, choć od ich ostatniego meczu jest to nieco słabszy wynik w porównaniu z Albanią Cztery mecze, dwa zwycięstwa i dwie porażki.

Pod względem zajmowanej pozycji zajmują w tej samej grupie trzecie miejsce, tylko jedno miejsce za Albanią. Tak więc, mimo że zespoły są wyrównane, miejscowi grają lepiej.

Jest bardzo prawdopodobne, że zarówno miejscowi, jak i goście będą mogli strzelać gole.

Gospodarze strzelili pięć goli, co daje ponad 1,5 gola na mecz. Choć w poprzednich meczach potrafili zdobyć bramkę tylko w jednym meczu. przerwa, Albania utrzymuje swój opór w terenie.

W przypadku gości Łącznie mają na koncie sześć bramekCo daje więcej niż około 1,5.

Pomimo dwóch porażek zanotowanych w poprzednich rundach jest to zespół, który nigdy nie pozostawia po sobie śladu.

Albania remisuje z Czechami 1:1 Ale w innych grach wyróżniał się z przewagą. Z wyjątkiem meczu z Polską w pierwszej rundzie, w którym przegrali 0:1.

Z drugiej strony goście pokonali Wyspy Owcze 2:0. Co więcej, w pozostałych meczach wykazali się dobrą aktywnością, strzelając więcej niż jednego gola. Można więc spodziewać się, że będzie ich więcej niż 1,5

Historia meczów Albania kontra Polska

Ostatni mecz Albanii z Polską odbył się 27 marca i zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść Polski.

Czy chcesz postawić na ten mecz? Sprawdź najlepsze kursy Betway:

Podwójna szansa dla Albanii 1,61
Obie drużyny zdobywają gola 1,95
Więcej niż 1,5 gola 2,25
Opłaty mogą się różnić

Obstawiaj najlepsze kasyna bukmacherskie już 29 grudnia 2023 r

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *