Który kraj jest uważany za najmniej produktywny według OECD? | Kolumbia | Godziny pracy | atmp | Dane LR

Który kraj jest uważany za najmniej produktywny według OECD?  |  Kolumbia |  Godziny pracy |  atmp |  Dane LR

Według World Statistics Kolumbijczycy są uważani za „rannych ptaszków”. Zdjęcie: Reuters

Według opublikowanego rankingu Świat statystykWschodzący kraj Kolumbia A dzień zaczyna się średnio o 6:31. Jednak w tym założeniu nie jest uważany za bardzo przydatny, ponieważ raport Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) potwierdza, że ​​ten kraj jest jeden. Najniższa produkcja na świecie. Zdaniem ekspertów oznacza to, że dłuższe godziny pracy nie zawsze zapewniają wyższą produktywność.

Kolumbia: Dlaczego jest uważana za kraj mniej produktywny?

Według średniej OECD, Kolumbia wnosi tylko 19,50 USD do lokalnej gospodarki za każdą przepracowaną godzinę Jest krajem o najdłuższym dniu pracy pod względem liczby przepracowanych godzin na pracownika, średnio 48 godzin tygodniowo, ale jest też jednym z krajów o najniższej produktywności. Kolejne miejsca w rankingu zajmują Meksyk, RPA, Kostaryka, Chile, Grecja, Węgry, Portugalia i Polska.

Z drugiej strony na liście Świat statystyk, podczas gdy Kolumbia przoduje w krajach, które zaczynają pracę wcześniej, inne kraje, takie jak Indonezja, zaczynają dzień już o 6:55. Ja jestem; następnie Japonia i Meksyk, godz. 7.09; Dania, 7:19; Ameryka, 7.20 rano; Niemcy, 7.25 rano; Brazylia, między innymi 7,31 m.

Ranking krajów i początek dnia roboczego. Zdjęcie: Świat statystyki

„Dane te odzwierciedlają bardzo niską wydajność pracy w Kolumbii, co ma związek z lukami w edukacji i szkoleniach do pracy w tym kraju” – powiedział Sebastian Trujillo, analityk wskaźników globalnych OECD. Ruch kołowy jest jednym z głównych powodów, dla których Kolumbijczycy wstają wcześnie, jak pokazuje coroczne badanie Inrix (firmy badającej dane dotyczące mobilności i ruchu oraz ekspertów analitycznych) zatytułowane „Global Traffic Scorecard”. Bogota jest szóstym najbardziej zatłoczonym miastem na świecie.

Więc jakie są uśpione kraje?

Według Światowego Raportu Statystycznego, Rosjanie i Grecy są ostatnimi śpiącymi na świecie, Turcy kładą się spać o 12:59, a Brazylijczycy o 12:32. W Ameryce Łacińskiej, Meksyku, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Kanadzie , Stany Zjednoczone, Szwecja, Do Nowej Zelandii i Australii dołącza Meksyk, gdzie śpią „pierwsi”. , o godzinie 11.29

Rosjanie i Grecy są na świecie śpiącymi do późna. Zdjęcie: Shutterstock

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *