Kuba podnosi kwalifikacje olimpijskie do 46 – Prensa Latina

Belair, monarcha małego świata w 2019 roku, zajmuje pozycję w C-1 na wysokości 1000 metrów, a kubańskie wioślarstwo będzie również rywalizować w ramach pięciu pierścieni z łodziami C-2, które zostały połączone przez Siergieja Torresa, Fernando Dayan Jorge i Yarisledes Cerillo i Catherine Nuevo.

Obecnie piątka ubezpieczonych od Kuby po Tokio tworzy w Europie bazę gotowości do międzynarodowego debiutu w maju na Pucharze Świata na Pucharze Świata w Szeged na Węgrzech (14-16) i Barnauł w Rosji (21-23).

Do tej pory największy z Antyli ma obiekty olimpijskie w lekkoatletyce (15), zapasach (12), żeglarstwie (pięć), łucznictwie sportowym (pięć), gimnastyce artystycznej (dwa), pięciobóju nowoczesnym (dwa) i tenisie stołowym (dwa )., Kolarstwo szosowe (jedno), kajaki (jedno) i taekwondo (jedno).

83 dni przed rozpoczęciem zawodów w Tokio delegacja kubańska skupia się na dodaniu innych ogłoszeń o boksie, judo, zapasach, siatkówce plażowej, podnoszeniu ciężarów i baseballu, jako jedynych sportach z potencjałem między grupami.

Od soboty w Chorzo Kwartet Narodowy kobiet na 4 x 400 m będzie ubiegał się o klasyfikację w Mistrzostwach Świata IAAF. Tymczasem trzech zapaśników spróbuje zająć swoje miejsca na Igrzyskach Przedolimpijskich w Sofii w dniach 6-9 maja.

Podobnie Kubańska Federacja Bokserska weźmie pod uwagę 4 maja, aby ogłosić listę ubezpieczonych w USA bojowników zmierzających do Tokio, ponieważ aspiruje do interwencji z całą drużyną mężczyzn.

Wszystkie inne kierunki zamykają listy kwalifikacyjne w czerwcu, a bilety kontynentalne mogą korzystać z triathlonu, pływania i nurkowania.

M / tutaj / gdc

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *