Kuba przeciwko Iranowi pod koniec trzeciego tygodnia Ligi Narodów

Kuba przeciwko Iranowi pod koniec trzeciego tygodnia Ligi Narodów

Hawana, 9 lipca (ACN) Męska drużyna kubańska zmierzy się dziś z Iranem w finale grupy 5. tygodnia 3. Siatkówka Ligi NarodówMecz odbędzie się w Anaheim w USA.

Według strony internetowej Międzynarodowej Federacji www.fivb.comKubańczycy zmierzą się z Irańczykami w dniu, w którym wezmą udział Francja, Niemcy, Stany Zjednoczone i Bułgaria, natomiast w grupie 6 mecze rozegrają Słowenia, Holandia, Japonia i Polska.

Dla wychowanków trenera największego z Antyli, Nicolasa Vivesa, niedzielne wyzwanie jest bardzo ważne, by wspiąć się na pozycje w tabeli generalnej.

Gdy brakuje dziwnych sytuacji z wyzwaniami Chin, Kanady, Stanów Zjednoczonych i Francji Kuba pojawia się na 15 miejscu z sześcioma punktami i tylko dwoma sukcesami w 10 meczach na boisku, podczas gdy Iran ma te same środki, ale plasuje się 12 z. 10 jednostek i dwa zwycięstwa.

Zgodnie z programem ćwierćfinały odbędą się 19 i 20, półfinały 22, a brązowe i złote medale 23, w tej kolejności.

W tej ostatniej fazie ligi będzie osiem najlepszych drużyn z Gdańska, gdzie zagrają w formacie pucharowym.

Pierwszy rozstawiony zmierzy się z ósmym w ćwierćfinale, drugi rozstawiony z siódmym, trzeci rozstawiony z szóstym, a czwarty rozstawiony z piątym.

Przegrane drużyny z miejsc od piątego do ósmego zostaną umieszczone w turnieju, a zwycięzcy awansują do półfinałów, aby wyłonić faworytów do tytułu i pretendentów do brązowego medalu.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *