Kuba vs Włochy w grupie 1 Ligi Narodów

0609- Siatkówka.  jpg

Hawana, 9 czerwca (ACN) Męska drużyna kubańska zmierzy się dzisiaj z Włochami w ramach kontynuacji 1. tygodnia pierwszej grupy Ligi Narodów w Ottawie w Kanadzie.

Według strony internetowej FIVB www.fivb.com, Kubańczycy spróbują pierwszego zwycięstwa w trzeciej rundzie, przegrywając wcześniej 3:2 (25-21, 26-21, 25-21, 22-25). i 15-13) z Kanadą i 3:0 (28-26, 25-23 i 25-18) z Holandią.

Pozostałe mecze w grupie 1 w piątek w Ottawie to Holandia, Niemcy, Kanada i Argentyna, natomiast w Nogoya (grupa 2) Chiny, Francja, Polska, Bułgaria, Japonia i Serbia.

Zgodnie z planem Grupy Technicznej Wielkich Antyli, po meczach w Ottawie Kubańczycy udadzą się do Hawany, aby kontynuować przygotowania do Igrzysk Ameryki Środkowej i Karaibów w San Salvador 2023, wielosportowej imprezy zaplanowanej na 23 czerwca – lipca. 8.

Osiem najlepszych drużyn zagra w finale, który odbędzie się w dniach 19-23 lipca w Gdańsku, w etapie, w którym Kuba zakwalifikuje się, jeśli znajdzie się w pierwszej siódemce drużyn lub zajmie ósme miejsce, ale jeśli Polacy znajdą się w ośmiu najlepszych drużynach, ci, którzy graj w pojedynku w formacie pucharowym.

Przeczytaj tutaj: Siatkówka: Kuba przegrywa z Holandią w Lidze Narodów w Ottawie

Pierwszy rozstawiony zmierzy się z ósmym w ćwierćfinale, drugi rozstawiony z siódmym, trzeci rozstawiony z szóstym, a czwarty rozstawiony z piątym.

Drużyny, które przegrają z miejsc od 5 do 8, awansują do turnieju, a zwycięzcy awansują do półfinałów, które wyłonią faworytów do tytułu i pretendentów do brązowego medalu.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *