Kuba zadebiutowała przeciwko Polsce na Mistrzostwach Świata w piłce siatkowej U21 w Bułgarii

Hawana, wrzesień 21

Narożni zawodnicy Marlon Yant i Jose Miguel Guterres, dwaj najbardziej obiecujący kubańscy siatkarze, są obecnie podpisani z włoskim klubem Loop Civitanova i francuskim 52.

Inni pod-atakujący to Vector Andrew, Alexei Ramares i Gustavo Bolanos oraz Christian Tondike i Adrian Sirino.

Luis Vidal, Entriel Petroso, Rainier Ibar i Alejandro Miguel Gonzalez byli kluczowymi postaciami Kuby i Libero Ricardo Gomeza na Mistrzostwach Świata U-19 w Iranie w zeszłym miesiącu.

Według strony internetowej Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB), Kuba i Polska grają w grupie B razem z Bułgarią i Bahrajnem.

Drużyny z Czech, Egiptu, Tajlandii i Włoch zmierzą się w grupie A, Argentyny, Maroka, Belgii i Iranu w grupie C, aw grupie D w Kanadzie, Kamerunie, Rosji i Brazylii.

Mecz przeciwko wszystkim rozpocznie się od rundy, a dwie najlepsze w każdej grupie połączą się E (we Włoszech) i F (w Bułgarii), natomiast te na trzecim i czwartym miejscu będą miały cztery pary stref (G i H), do zmierzenia w tych okolicznościach.

Dwie pierwsze w nawiasach E i F zakwalifikują się do półfinału i finału, a dwie ostatnie trafią do tiebreakera, aby omówić miejsce od piątego do ósmego.

Włochy połączą drużyny walczące o pierwszą ósemkę, a następnie Bułgarię.

(C) Firma EFE

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *