Kubańczycy w Argentynie skupiają się na Ottawie

HAWANA, 31 MAJA (ACN) Reprezentacja Kuby w piłce siatkowej mężczyzn spędza swój pobyt w Argentynie, aby spotkać się z reprezentacją tego kraju, mając na uwadze najbliższe zaangażowanie konkurencyjne, Ligę Narodów, od 6 czerwca do 23 lipca.

W poniedziałek wychowankowie Nicholasa Vivesa pojechali do południowoamerykańskiego kraju, by pierwszego i drugiego dnia najbliższych dni rozegrać dwa mecze z Argentyną, zgodnie z planem kierownictwa technicznego drużyny Wielkich Antyli.

Pomimo nieobecności spowodowanych kontuzjami ważnych graczy Roberlande Simona, Levana Osorii i Romy’ego Alonso, wybrano 14 graczy, a Vives są optymistami co do tego, że będą w stanie dobrze sobie radzić w jednej z 16 drużyn biorących udział w rozgrywkach.

Kubański menedżer niedawno potwierdził, że Simon będzie miał operację przepukliny dysku, która nęka go przez cały sezon, Alonso nadal ma problemy z lewym kolanem, a Osoria wraca do zdrowia po operacji ścięgna Achillesa, złożonej dolegliwości w środku pola.

Grupa, w skład której wchodzą również przechodnie Liban Tapwada, Christian Tondyke i Adrian Gwed oraz przeciwne numery Jesus Herrera i Miguel David Gutierrez, prowadzi grupę.

Selekcję uzupełnili defensywni pomocnicy Javier Concepción, Jose Masu, Adil Pedroso, Libero Yonder García i Alan Cordero.

Według strony internetowej FIFA www.fivb.com Kuba rozegra swoje pierwsze cztery mecze w Ottawie w Kanadzie, dokąd przyjedzie z Argentyny, a następnie rozegra taką samą liczbę meczów w Orleanie we Francji i Anaheim w United. odpowiednio krajów.

Ich rywalami w kanadyjskim mieście byłaby Kanada,
Holandia, Włochy i Brazylia spotkają się 7, 8, 9 i 10 we francuskim mieście z Japonią, Słowenią, Francją i Bułgarią 21, 22, 23 i 25, a w Stanach Zjednoczonych zmierzą się spotkają się ze Stanami Zjednoczonymi, Serbią, Niemcami i Iranem 6, 7, 8 i 9 lipca, w tej kolejności.

Osiem najlepszych drużyn zagra w finale, który odbędzie się w dniach 19-23 lipca w Gdańsku, do etapu, do którego Wielkie Antyle zakwalifikują się, jeśli zajmą miejsce wśród siedmiu najlepszych drużyn lub zajmą ósme miejsce, ale jeśli Polacy znajdą się wśród siedmiu najlepszych drużyn . Best of Eight, który rozegrany zostanie w pojedynku pucharowym.

czytam tutaj: Siatkówka: Kuba zdobywa brąz w Pucharze Panamerykańskim U-21 (f)

Pierwszy rozstawiony zmierzy się z ósmym w ćwierćfinale, drugi rozstawiony z siódmym, trzeci rozstawiony z szóstym, a czwarty rozstawiony z piątym.

Przegrane drużyny zajmą miejsca od piątego do ósmego, a zwycięzcy awansują do półfinałów, aby wyłonić faworytów do tytułu i pretendentów do brązowego medalu.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *