Kubańczyk Jorge Louis Philemon zdobywa tytuł na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w boksie

HAVANA, 23 kwietnia (ACN) Z doskonałym pokazem Kubańczyk Jorge Luis Philemon, Kubańczyk, Weight Cruiser, zdobył złoty medal w Mistrzostwa Świata Juniorów w Boksie Jej kulminacja nastąpiła w Kielcach po pokonaniu gospodarza Jakoba Strażewskiego 5: 0 (hat-trick 29-28, 30-25, 30-26).

Na torze kompleksu Hala Legionow, szerokość uderzeń na trzech dystansach i pod różnymi kątami była tym, co bokser z Hawany opisał zawodnikowi, który nie zawarł rozejmu lub go nie zażądał, ale został w przeszłości pokonany. dwie rundy.

W rundzie otwarcia Philemon nie był zbyt skuteczny w uderzaniu go, ale musiał odnieść sukces. Jednak trzech sędziów zobaczyło uderzenie słupa, a Kubańczyk został zmuszony do walki na siłę.

Przeczytaj tutaj: Philemon kontra Strachevsky: Duel of Survivors w finale Światowych Młodzieżowych Mistrzostw Świata w boksie

Dlatego właśnie wyskoczył w rundzie pośredniej i skuteczną serią kolejnych uderzeń kilkakrotnie uderzył przeciwnika w twarz i spód samolotów, stawiając go w kiepskiej kondycji i sędzia musiał wykonać dwa obliczenia ochronne. Pięciu sędziów preferowało go 10-8 głosami.

A w trzecim, data się powtórzyła, kiedy Filemon był w stanie przyspieszyć tempo walki, uderzając prostymi liniami i hakiem w twarz Strassowskiego, by zapiąć koronę.

Było to piąte zwycięstwo tego auta w konkursie. Przed wygraną z Ormianinem Henrikiem Tschrikyanem, Macedończykiem Ardijanem Azimim, Ukraińcem Mikitą Gorbatenką oraz w rosyjskim półfinale Ramzan Dadayev, który musiał go pokonać w trzeciej turze walki, był mniej niż w głosowaniu.

Kubańska delegacja dziewięciu zawodników zakończyła turniej poziomem 29 zwycięstw i 20 porażek. Berło Philemona łączy się z brązowymi medalami zdobytymi przez w wadze półśredniej Santiago Dani Landis Lavos i drugim za poparcie Super Full od Santiago Fernando Arzoli.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *