Kup najtańsze AirPods Max: dostępna oferta

Gdzie i za jaką cenę można kupić te AirPods Max?

Jeśli pójdziesz do sklepu Apple lub oficjalnego sklepu internetowego firmy, zobaczysz, że 629 euro jest nadal nienaruszone. W rzadkich przypadkach firma z Cupertino obniża ceny, chyba że wypuści na rynek nową generację tej maszyny, co nie ma miejsca. Jednak w Amazon możemy znaleźć ciekawe rabaty na produkty, które sam Apple sprzedaje w swoim sklepie, w tym przypadku, gdy widzimy przecenione AirPods Max.

Jak już wiesz, te słuchawki są dostępne aż w pięciu różnych kolorach: szarym, srebrnym, różowym, niebieskim i zielonym. Cóż, w modelu szarej przestrzeni znajdujemy jego największego przeciwnika 160 € rabatu. Oczywiście w momencie publikacji tej wiadomości na stanie było bardzo niewiele egzemplarzy. Coś jeszcze powinno zostać z wersji niebieskiej, która ma mniej dotkliwą redukcję, ale może też być interesująca: 40 € zniżki.

Rozumiemy jednak, że nadal może to być skomplikowana decyzja, ponieważ nie są to tanie lub dostępne słuchawki dla każdego. Jeśli jednak zdecydujesz, powinieneś wiedzieć, że na pozostałe modele (chociaż nie ma na nie rabatu) mają obecnie większy zapas niż sam Apple. Zapewnia również 2 lata gwarancjiPierwszym zarządza Apple, a drugim Amazon. Oferują również okres zwrotu co najmniej 30 dni, dzięki czemu masz pewność, że jeśli nie jesteś przekonany, będziesz mógł go zwrócić.

Apple AirPods Max

Uwaga: Pamiętamy, że oferty Amazon są niestabilne i mogą ulec zmianie po opublikowaniu tej notatki.

Najważniejsza cecha tych słuchawek

Mówimy już o godz Recenzja AirPods Max Nie znaleźliśmy tych słuchawek. Najbardziej wizualną rzeczą, jaką mają, jest Zaprojektowany z najwyższej jakości materiałówPomimo tego, że dołączony pokrowiec prawdopodobnie nie jest najlepiej dopasowany, ponieważ wydaje im się taki malutki. Zresztą mają takie ciekawe funkcje Redukcja szumów Lub prof Sytuacja otoczenia Który jest jednym z najlepszych na rynku.

AirPods Max de Apple

Na poziomie Jakość dźwięku Jest wiele punktów, które należy podkreślić, tak jak zrobiliśmy w recenzji, którą połączyliśmy, ale możemy powiedzieć, że nie będąc absolutnie najlepszym na rynku, koncentruje się na entuzjastach audio, którzy lubią dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Poza tym, jak mogłoby być inaczej, jest całkowicie zaprojektowany do użytku z urządzeniami Apple, chociaż jest również kompatybilny z urządzeniami z systemem Android lub Windows.

Ten artykuł zawiera linki do Amazon, które są częścią naszej umowy z ich programem partnerskim. W każdym przypadku wszystkie publikowane przez nas rekomendacje i oferty są dobrowolne i nie odpowiadają na żadne prośby lub umowy z marką danego produktu, chyba że jest to wyraźnie wymienione w aktualnościach.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *