La Cultural eksportuje swój podstawowy model biznesowy do Polski

Isra Martinez na sesjach roboczych w Polsce. / leonotezje

Israel Martinez, trener Jupitera Leonesa, cieszył się kilkudniową pracą i współpracą między obiema instytucjami w celu wzmocnienia relacji w przyszłej współpracy obu klubów.

leonotezje

Cultural y Deportiva Leonesa przywiozła do Polski metodologię swojej pracy z kamieniołomem. Dzięki zaproszeniu Korony Kielce polski klub, poprzez swojego prezesa Łukasza Jabłońskiego, utworzył reprezentację kulturalną przez Felipe Llamazares, dyrektora generalnego i
Israel Martinez, trener Jupiter Leones, cieszył się kilkudniową pracą i współpracą między instytucjami w celu zacieśnienia relacji Aby w przyszłości współpracować między obydwoma klubami i osiągnąć więcej wspólnych interesów.

Oprócz wprowadzenia modelu kulturowego było mnóstwo czasu na jego realizację dzięki dużej stawce zapewnionej przez Israela Martineza, czyli treningi na boisku z zawodnikami i trenerami z klubu. Podczas pobytu w Kielcach został przyjęty przez Prezydenta Klubu i Prezydenta Miasta, reprezentujących kulturę,
Bogdan Winta, historyczny polski piłkarz ręczny Który grał w Hiszpanii w klubach takich jak CD Bidasoa czy FC Barcelona, ​​oprócz tego, że był trenerem reprezentacji swojego kraju.

Inną odwiedzono w Nowinach, gdzie można było zobaczyć na żywo wykonywane prace w jej ośrodku miejskim, szkole, w której działają aspekty sportowe i treningowe, mieszając piłkę nożną i naukę. Bielsko-Biawa była jednym z odwiedzonych miast, gdzie odbyło się spotkanie z burmistrzem i prezesem klubu, gdzie
Ujawniono pracę klubu w futbolu amatorskim I powstały relacje, aby móc w przyszłości współpracować, aby móc eksportować metodologię kulturową do Polski.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *