La Jornada – Hiszpania i Polska awansowały do ​​półfinału Pucharu ATP

Sydney Hiszpania pokonała wczoraj Serbię w Sydney i awansowała do półfinału Pucharu ATP, gdzie pokonała Argentynę i zmierzy się w swojej grupie z wygrywającą bilet Polską.

Obrońca tytułu Daniel Miedwiediew Rosja i zeszłoroczny finalista Matteo Bertini Włochy spotykają się dzisiaj, aby awansować do półfinału. Czwarty pretendent zostanie wyłoniony w najbliższy czwartek pod koniec ostatniego dnia najbardziej otwartego w grupie C z opcjami dla czterech drużyn (Wielka Brytania, Kanada, Niemcy, USA).

Hiszpania bez Rafaela Nadala (który zdecydował się na grę w turnieju ATP w Melbourne) potrzebowała tylko jednego punktu, aby awansować do półfinału z Serbami.

Światowy 20. Pablo Carreno pokonał Philipa Krajinovica (42), 6-3, 6-4, zanim Roberto Batista (19) pokonał Dusana Lajovicia (33), 6-1, 6-4.

Polska pokonała Argentynę w grupie B. Półfinał. Federico Delfonis (44), 6:3 i 7:6 (7/3) oraz Hubert Harkoks (9) pokonali Diego Schwartzmana 6:1, 6:4, zapewniając sobie polskie zwycięstwo w 81. minucie. (13)

Tymczasem Ashley Party, numer jeden na świecie, miała trudny początek kampanii w 2022 r. Ustawiać W drugiej rundzie Turnieju Adelajdy pokonał Amerykanina Koko Coff 4-6, 7-5, 6-1.

Partia, zdobyła dwa tytuły Wielki Szlem, Chris O’Neill dąży do zostania pierwszym Australijczykiem, który wygra ważny turniej w swoim kraju od swojego zwycięstwa w 1978 roku.

Słoweńska Arena Sabalenga, druga najlepsza Zaszeregowanie 100. miejsce na świecie Kaza Jurvan spadł dramatycznie 7-6 (6) i 6-1.

Ograniczenia w podróży podczas epidemii oznaczają, że Melbourne Park ma zatłoczony harmonogram zawodów w Australii przed 17 stycznia, początkiem pierwszego dużego wyścigu w roku.

Zawody Adelaide to jedna trzecia zawodów kobiet w tym tygodniu, z serii WTA 500, która obejmuje dwa wydarzenia znane jako Melbourne Summer Set.

Puchar ATP to duży turniej mężczyzn w tym tygodniu, w którym w Sydney gra 16 drużyn. Tymczasem Rafael Nadal gra w kolejnym meczu rozgrzewkowym w Australii.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *