Labord frustruje Sampaoli | Co to jest wiadomości

Sports Writing, 10 kwietnia (EFE). – Gol w dogrywce Gaetana Laborde’a, który strzelił bramkę, uniemożliwił zwycięstwo Marsylii, która była w zasięgu Argentyny Jorge Sampaoli, i przyznała Montpellierowi punkt (3-3), który ostatnie pół godziny grał z innym zawodnikiem ze względu na zwolnienie gościa Duje Caleta-Car w czasie gry.

Marsylia, która wygrała swoje ostatnie trzy mecze, walczyła pół godziny na gorszej pozycji, ale nie mogła obronić swojej przewagi do końca, aby móc wejść do europejskich centrów.

Podopieczni Armenii Michela Der Zakaryana awansowali po bramce Andy’ego Delorta. Marsylia powróciła w ostatnim etapie pierwszej połowy. I wyrównał dzięki polskiemu Arkadisuzowi Milikowi, po otrzymaniu piłki od Boubacara Camary i awansowaniu do przerwy przed końcem pierwszej połowy dzięki Babowi Gaye.

Jednak na początku drugiej połowy gol Gitana Laborde’a, pokonanie Steve’a Mandandy, przywrócił równowagę gry.

Oczekiwania były brzydkie dla Sampaoli, który przegrał z Caletą Carr w 62. Mimo to Marsylia wykorzystała swoją szansę i 72-letni Lucas Perrin wyprzedził Marsylię.

Jednak w jednej z ostatnich akcji partii Laborde zapobiegł porażce Montpellier, która również tęskniła za europejskimi pozycjami.

Marsylia zajmuje szóste miejsce z tymi samymi punktami zdobytymi przez Lens i zajmuje piąte miejsce w jednym meczu, trzy punkty przed Montpellier i siódme.