Łączenie kultur dzięki Inter Campus

Typowe danie, taniec, zespół folklorystyczny lub góra bardzo wysoka… Kreatywność naszych dzieci w Inter Campus doprowadziła nas do odkrycia ich umysłów poprzez rysunki i historie, które przedstawiali swoim nauczycielom i kolegom z klasy: pokazali, że ich kraje korzystają z ich unikalnych doświadczeń, przeżytych z pierwszej ręki, z symbolami Global jest teraz zagregowany w tym samym miejscu w chmurze, która pochodzi z krajów takich jak Nikaragua, Meksyk, Boliwia, Kolumbia, Paragwaj i Polska.

Jedni mówili nam o religii i duchowości, inni dali nam przepis na terrieri (paragwajski napój), a jeszcze inni mówili, że doświadczenie Inter Campos jest samo w sobie przykładem lokalnego dziedzictwa. Dzieje się tak dlatego, że sport, podobnie jak sztuka i muzyka, są częścią kultury. Inter Campus jest dziedzictwem Nerazzurri stworzonym z przyjaźnią, a wraz z nią rozwijamy się i uczymy każdego dnia.

El proyecto Educativo „Ponowne połączenie ze swoją kulturą” (Powrót do swojej kultury) za pomocą Międzynarodowe Centrum Badawcze EdA Sponsorowane przez UNESCO. Ponadto współpracował również z Europejskim Programem Kulturalnym Komisji Europejskiej „Bahaus” i otrzymał wsparcie od Włoskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Do tej pory dzieci z całego świata wylosowały już ponad 1000 i umieściły je na naszej stronie domyślna galeria.

Łączenie kultur dzięki Inter CampusŁączenie kultur dzięki Inter Campus


Wersja włoska Wersja angielska

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *