Łańcuchy o Polsce: „Jest taka możliwość, ale nic nie jest podpisane”

Łańcuchy o Polsce: „Jest taka możliwość, ale nic nie jest podpisane”

Wiadomości o Manolo Cadenasie mnożą się w ostatnich tygodniach. Zła passa, przez którą przeszedł Ademar w lutym, sprawiła, że ​​zarząd wyszedł, by ratyfikować trenera Valdevimbre, ale wszystko było uzależnione – podobnie jak odnowienie uzgodnione pod koniec roku – od wyników osiągniętych w tej chwili. kampania. Z drugiej strony kto Bądź Lwem Seria Poinformowano, że kadra narodowa Polski chce Kadenasa na swojego trenera.

Teraz wydaje się, że zainteresowanie ze strony Polski wzrosło. Cadenas w odpowiedzi na pytanie Leonoticiasa chciał wyjść z pogłosek i zaprzeczył jakoby federacja i trener doszli do jakiegokolwiek porozumienia. „Nie było żadnych kontaktów. Wszystko wisi w powietrzu. Wiem, że jestem jednym z kandydatów, którzy to doceniają, ale to wszystko”.

Polska „możliwość”

I choć prawdą jest, że Cadenas wskazuje, że jego priorytetem jest Ademar, podkreśla również, że praca trenera jest „możliwa do połączenia”, tak jak robił to już jako trener Argentyny. Kilka wypowiedzi, które otwierają drzwi do reprezentacji Polski, choć Kadenas unikał powiedzenia, czy takie było jego życzenie.

„Możliwość”, przyznaje sam Cadenas, który nie rozmawiał o tym z zarządem Ademara: „Nigdy więcej nie rozmawiałem z klubem o niczym, co ma związek z moją przyszłością” – potwierdza w uwagach dla tego portalu. Producent Marist Band.

i że „nic” nie wpływa również na odnowienie umowy o dwa lata, na które strony się zgodziły. Przedłużenie kontraktu, które prezes Ademara, Tano Franco, określił jako „uzależnione od wyników” na konferencji prasowej, na której zarząd poparł trenera.

„Odnowienie nie było związane z wynikami”.

W odpowiedzi na pytanie dotyczące tego pytania Manolo Cadenas potwierdził, że jego umowa z klubem „nie była uzależniona od żadnego wyniku” i że uzgodniono „przedłużenie umowy”, co gwarantuje kontynuację trenera przez co najmniej dwa kolejne pory roku.

Drażliwa kwestia otoczona mgławicą frazesów, które niczego nie wyjaśniają. Na razie dobre występy Ademara przeciwko Senvenowi, a przede wszystkim Anaitasunie w Pucharze Króla, wydają się uspokajać nastroje. Zobaczymy, co będzie po Pucharze Asopalu.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *