Laura Fuertes, hiszpańska pionierka boksu na Paris 2024

Laura Fuertes, hiszpańska pionierka boksu na Paris 2024

Laura jest silna Oceniony na Igrzyska Olimpijskie w Paryżuktóra odbędzie się Od 26 lipca do 11 sierpnia 2024. W ten sposób Asturianie tworzą historię, będąc Pierwszy hiszpański bokser do udziału w igrzyskach olimpijskich.

Hiszpanka dostała bilet urodziłem sięTak Wygrana w ćwierćfinale Igrzyska Europejskie w Polsce dla portugalskiego Rita de Pinho Soaresw meczu, w którym Laura zwyciężyła jednogłośną decyzją (5-0). Tylko ci, którzy dotrą do półfinału w Europie, otrzymają przepustkę do igrzysk olimpijskich. ogłaszać brązowy W Krakowie, nawet jeśli nie zdobyłeś złota, celem Hiszpanów była rywalizacja w Paryżu. „To było niesamowite”, wyjaśnił mu, „tak wiele rzeczy przyszło mi do głowy”. Antena 3 Sport bokser.

„Wciąż nie mogę w to uwierzyć.”

Nie mógł powstrzymać emocji: po zapoznaniu się z decyzją komisji poczuł wsparcie całej rodziny i przyjaciół, którzy wspierają go od tamtej pory. Montinajego miasto, które znajduje się w pobliżu Gijon.

Marzenie się spełniło

Boks to sport wymagający dużego wysiłku, aw jego przypadku musimy do tego doliczyć bycie z dala od domu, z dala od rodziny. „Jak ciężki jest ten sport, jak ciężko jest być z dala od domu” – powiedział bokser z Asturii.

Jak trudno być z dala od domu

Kwalifikacja na igrzyska to dla niej spełnienie marzeń, ale udało jej się to dzięki poświęceniu każdego dnia i zachowaniu konsekwencji w treningu, którą trudno znaleźć u zwykłej dziewczyny. 24 lata.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *