Layers of Fear 2 wkrótce pojawi się na Nintendo Switch

Minęły dwa dni, ale w rzeczywistości Warstwy strachu 2 Już w praktyce Kilka lat za jego plecami. Jak dotąd tytuł dotarł tylko do klawiatur PlayStation i Xbox, a także PC. Ale wreszcie wiemy już, kiedy plik Oczekiwane wydanie Akapit Przełącznik Nintendo.

Prawda jest taka, że ​​tak Jedna z tych wspaniałych zapowiedzi o dacie premiery. Zasadniczo uruchomienie nastąpi w Oszukać: Będzie w następny czwartek 20 maja 2021 r. Aby uczcić tę wiadomość, mają je chłopaki z Team Bloober Zwiastun wydany W tej wersji. Możesz to zobaczyć poniżej.

Najlepszy ze wszystkich, Zamówienia w przedsprzedaży są otwarte Już w sklepie internetowym Nintendo Switch. Ponadto wszyscy, którzy aplikują, będą teraz mogli Uzyskaj 10% rabatu Z gry. Cena podstawowa, która będzie 29,99 euro.

Z drugiej jednak strony Pierwsza wersja Layers of Fear jest również dostępna na Nintendo Switch (Od 2018 roku) musimy pamiętać, że ta kontynuacja jest w rzeczywistości W pełni niezależna historia. Jeśli więc lubisz horrory, Nie bój się, jeśli bardziej zależy Ci na estetyce tej gry Ale nie grałeś w pierwszą grę.

s Mówimy o pierwszych warstwach strachu, Który ma wiele podobieństw z tą kontynuacją, w naszej analizie stwierdziliśmy, że tak Najciekawsza eksploracja i przygoda z horrorem, Ze świetnymi tytułami i Strasznie dużo do zaprezentowania W trakcie jego rozwoju. ”.

W jego dniu zostało to skomentowane Kontynuacja była mniej pionierskaW końcu, aby przedstawić swoje obawy, moglibyśmy się spodziewać trochę więcej. Jednak nadal tak jest Wypełniony wieloma niezapomnianymi chwilamiSzczególnie w ostatnich godzinach grania. Gorąco polecam dla fanów tego typu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *