Legendarna edycja serii Xbox y PS5

Ponowne opanowanie sagi Mass Effect jest czymś, na co wielu czekało, a praca dewelopera wydaje się pogrzebać najnowsze wspomnienie o Mass Effect: Andromeda, produkcji, której jakość niestety nie dorównała wynikom, które ją poprzedziły.

Kiedy gra tego kalibru trafia na najnowsze platformy Microsoftu i Sony, często zastanawiamy się, która wersja jest lepsza, jeśli znajdzie się taki zwycięzca. Aby rozwiązać tajemniczy kanał YouTube Analizator bitów Spróbuj porównać wydanie gry na PS5 i Xbox Series X, grając w nie obok siebie, a wyniki są bardziej korzystne dla konsoli Microsoftu.

Mass Effect: Definitive Edition działa najlepiej na Xbox Series X.

Graficznie gra wygląda niesamowicie w dwóch elementach sprzętowych, być może widać większą klarowność na obrazie wersji Xbox Series X, ale tam, gdzie naprawdę widać różnicę w trybie wydajności konsoli Microsoftu, oferuje do 120 FPS, dwa razy więcej PS5.

Innym aspektem, w którym Xbox Series X wyróżnia się jako wyraźna różnica w stosunku do swojego konkurenta, są czasy ładowania. Podczas gdy PS5 zajmuje 14,6 sekundy na głównym składzie, Xbox Series X wypuszcza grę w 3.9. Ustaw brutalność obok siebie. Należy zauważyć, że gra działa dzięki wstecznej kompatybilności dla obu urządzeń.

Być może nie miałeś jeszcze okazji doświadczyć gry z pierwszej ręki, ale jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły, zanim ją zdobędziesz, polecam ją przeczytać. Wspaniała analiza Co zrobił nasz partner Javi Bassols.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *