Lekarz YouTube i najgorsze medyczne mity internetu


  W dobrych czasach Twitter może być świetnym miejscem do nawiązywania kontaktów z ludźmi, słuchania opinii różnych ludzi, dzielenia się doświadczeniami na żywo i oczywiście znajdowania świetnych memów. Ale w najgorsze dni może to być chaotyczna przestrzeń wypełniona argumentami złej wiary i szalonymi opiniami, które mają być prawdziwe. Dr Mike Varshavsky, znany również jako Mike, spędziłeś kilka ostatnich lat na dekonstruowaniu dezinformacji medycznych, pomagając ludziom podejmować świadome decyzje dotyczące ich opieki zdrowotnej. Podczas pandemii Covid i poza nią.

  W nowym filmie na swoim kanale YouTube dr Mike Zbieranie najgorszych medycznych roszczeń z Twittera i TikTok I wyjaśnia, zaczynając od tego klejnotu: „Jeśli jesteś prawie zdrowy, lubisz smak swoich siusiu… jeśli jesteś naprawdę zdrowy, w ogóle nie będziesz siusiać”. Mike najpierw wyraża swoją ciekawość, co może oznaczać „prawie zdrowy”, zanim to wyjaśni Jeśli w ogóle nie oddajesz moczu, na pewno istnieje problem, taki jak odwodnienie, a nawet niewydolność nerek.

  W innym miejscu na Twitterze ktoś tak twierdził Bieganie jest dla ciebie naprawdę złeNazwał to działaniem „katabolicznym” i „destrukcyjnym” i powiedział, że nie należy go nawet uważać za formę ćwiczeń. Mike mówi: „Nie”. „po prostu nie”.

  Inny użytkownik Twittera pewnie to twierdził Trądzik „nie powinien być normalizowany”, ponieważ jest oznaką złej diety i stylu życia, a to jest obiektywny błąd. „Duży odsetek trądziku nie ma nic wspólnego z nawykami stylu życia”.– mówi Mike. „Ma to wiele wspólnego z genetyką, czynnikami hormonalnymi, rzeczami, które w zasadzie są poza twoją kontrolą”.

  Jest też niesamowity troll na Twitterze, Elon Musk, który twierdzi, że należy unikać Adderall, ponieważ potęguje on gniew. „Nienawidzę takich stwierdzeń” – mówi Mike. „Wyobraź sobie, że jesteś dzieckiem, naprawdę potrzebujesz i czerpiesz korzyści z Adderall, a teraz boisz się go wziąć z powodu Elona Muska”.

  Na TikTok istnieje teoria, że ​​jeśli jesteś anemiczny, twoja biżuteria pozostawia ciemne ślady na skórze. „Masz anemię, jeśli masz niski poziom hemoglobiny” – mówi. – Nie, jeśli twoja biżuteria jest tania.

  Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.