Lekkomyślni bracia Jiang biją rekord świata w Hiszpanii

Wietnamski duet akrobatyczny Giang Brothers przyjął zaproszenie do podróży do Hiszpanii w celu pobicia własnego rekordu świata, który ustanowili w 2016 roku.

Bracia Jiang wspięli się na 90 stopni w 52 sekundy, jednocześnie równoważąc head-to-head w 2016 roku.

Bracia Jiang wspięli się na 90 stopni w 52 sekundy, jednocześnie równoważąc head-to-head w 2016 roku.

Oryginalny rekord został ustanowiony w 2016 roku, kiedy duet wspiął się na 90 stopni w 52 sekundy, jednocześnie równoważąc się „łeb w łeb”.

Cyrkowcy zaplanowali podróż do Hiszpanii 17 grudnia i przejdą kilkudniowe szkolenie i wymianę kulturalną, zanim podejmą wyzwanie 23 grudnia.

Tym razem spróbują pokonać łącznie 100 stopni w mniej niż minutę w tym samym miejscu, w katedrze w Gironie w Katalonii.

Quoc i Quoc Nghiep po raz pierwszy osiągnęli światową sławę po zajęciu czterech pierwszych miejsc w brytyjskim Got Talent 2018.

W 2016 roku para pobiła również Światowy Rekord Guinnessa, kiedy wspięła się na katedrę w Gironie pod kątem 90 stopni w zaledwie 52 sekundy, balansując na sobie, używając tylko kontaktu twarzą w twarz.

Ustanowili światowy rekord Guinnessa w 2018 roku za „chodzenie i schodzenie po dziesięciu stopniach z zawiązanymi oczami i balansowanie na głowie” podczas programu nakręconego we Włoszech.

Wietnamski duet zdobył także kilka lokalnych i międzynarodowych nagród cyrkowych, w tym Grand Prix na 10. Międzynarodowym Festiwalu Cyrkowym „Circo 2011” w Hawanie na Kubie. Ponadto otrzymali trzy nagrody na 13. Międzynarodowym Festiwalu Cyrkowym we Włoszech, w tym srebrny medal i dwa małe tytuły przyznane przez światowej sławy grupy cyrkowe Monte Carlo Circus i Cirque du Soleil, a także Srebrnego Lwa na 13. Międzynarodowym Festiwalu Cyrkowym. 2011 Festiwal Cyrkowy w prowincji Hebei w Chinach.

Źródło: VOV

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *