Lenin Preciado, Estefania Garcia i Vanessa T’Challa gotowi do zbroi i spotkania z przeciwnikami na Tokio 2020 | Inne sporty | Sporty

23 lipca (data i godzina ekwadorska) w legendarnym Nippon Budokan rozpoczyna się udział trójkolorowej delegacji judo.

Za pośrednictwem przewodniczącego Ekwadorskiej Federacji Judo, Roberto Ibaneza, ogłoszono, w jaki sposób zostaną ustalone kategorie judoków Lenina Preciado, Estefani Garcii i Vanessy Tchalli, które wezmą udział w Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020.

Jak podano w kalendarzu olimpiada.comPreciado rozpocznie działania wojenne dla Ekwadorczyków w kategorii 60 kg mężczyzn, zmierzy się z rundą 32. Tour de France. Od końca do Bułgara Yanislava Gersheva na 2. macie legendarnego stadionu Nippon Budokan.

Orense znajduje się na pozycji 22 z ocena świat, podczas gdy Gerszew ma 28 lat.

Program rozpocznie się o godzinie 11:00 czasu lokalnego w sobotę 24 lipca; W tym czasie zaplanowany jest mecz Preciado (21:00 w Ekwadorze w piątek 23 lipca).

Jeśli chodzi o gałąź żeńską, w poniedziałek 26 lipca Estefanía García (40 ocena świata) w kategorii 63 kg z polską Agatą Ozdoba-Błach (21 cali ocena) w rundzie 32. Pozew został uzgodniony o godzinie 21:00 (czasu ekwadorskiego) w poniedziałek, 26 lipca.

Ibarreña Vanessa Chalá (21 cali) ocenaZadebiutuje w Tokio 2020 w środę, 28 lipca, przeciwko Ukraince Anastasii Turchin (26 lutego). ocena) w walce 78 kg na 32 etapie. Pojedynek rozpocznie się o 21:00 (czasu ekwadorskiego).

Występy pań odbędą się również w Nippon Budokan.

Prezes Federacji Roberto Ibanez poinformował na Twitterze, że trójkolorowa delegacja judo w Tokio 2020 ma przygotowaną tarczę na swój olimpijski debiut.

(Dr)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *