Leo Messi nie pozwala sobie na wygranie meczu ani swoim dzieciom

Katar będzie pierwszą datą orbitalną na Bliskim Wschodzie, ale też możliwością, że Cristiano Ronaldo czy Lionel Messi spróbują dotrzeć na Olimp, gdzie nie tylko wyróżniają się na poziomie klubowym takie legendy jak Pele czy Diego Maradona, ale także liderzy ich wybór w ostatecznej rywalizacji o „król sport”.

Messi był już bliski osiągnięcia tego w 2014 roku, ale ten gol Mario Gotze w dogrywce wyrwał mu tytuł z rąk, co dałoby mu więcej argumentów, by zostać uznanym za najlepszego piłkarza wszechczasów.

Od tego czasu pchła nie ma tak wielkiego entuzjazmu jak teraz. W 2018 roku przyjechał z wyczerpaną drużyną z wieloma doświadczonymi zawodnikami, ale w trudnym okresie ich kariery. Ponadto poznał Jorge Sampaoli, trenera, który nigdy nie zdołał wykorzystać zainteresowań Messiego i jego towarzyszy.

Ale po tej katastrofie przyszedł Lionel Scaloni, młody strateg, któremu niewielu wierzyło. Dzięki pracy i odnowie we wszystkich dziedzinach udało mu się wygrać Copa América 2021, co wzbudziło nadzieje fanów na wygranie trzeciego Pucharu Świata w swojej historii.

Albiceleste pasował do Messiego tak dobrze, że ponownie strzelił gola w Paris Saint-Germain w wygranym 5-1 nad Lorient, zwycięstwie, które zaczęło oceniać tytuł Ligue 1 po kilku meczach pełnych wątpliwości. Wspierany przez ulgę w uciszeniu krytyki, argentyńska gwiazda spędza bezcenne chwile z rodziną, robiąc to, co kocha najbardziej: grając w piłkę nożną.

W poniedziałek jego żona, Antonella Roccuzzo, udostępniła dwa filmy, w których dziesięciu kłóciło się ze swoimi dziećmi w Paryżu o „Picadeto”. Lionel połączył siły z Ciro, najmłodszym z całej trójki, aby zmierzyć się ze starszym Thiago i jego bratem Matteo.

„Leomessi pozwala dzieciom wygrać” – wyjaśniła Antonella, wyjaśniając, że Messi nie pozwala sobie na wygranie meczu, nawet jego juniorzy, pomimo jego jakości, nie są w stanie dryblować ich bez większego wysiłku w parku. z jego domu. Liu był nawet architektem celu, który został nagrany w poście, który stał się wirusowy w ciągu kilku godzin.

Nie byłoby to najlepsze przygotowanie do Mistrzostw Świata, ale dla Flea najlepsze miejsce jest obok rodziny, pokonując historyczny rok, jeśli uda mu się podnieść trofeum w Katarze 2022.

idealna iluzja

Oznacza to, że droga Argentyny do kolejnego możliwego finału zdeterminowała już, jaka będzie faza grupowa. Drużyna Scaloniego pojawiła się jako pierwsi w grupie C, obok Arabii Saudyjskiej, Meksyku i Polski.

Pierwszy mecz odbędzie się 22 listopada z Arabią Saudyjską na stadionie Lusail, a po czterech dniach obie drużyny spotkają się z Meksykiem w Education City i 30 listopada zakończą mecz z Polską i ponownie w Lusail.

„Meksyk to rywal, którego znamy. Jest ciężko. Polska zakwalifikowała się do Pucharu Świata z dobrym zwycięstwem nad Szwecją i bardzo dobrze sklasyfikowaną Arabią. Szanujemy wszystkich, możemy dobrze grać, mamy dobrą fazę grupową, ale szacunek jest – powiedział. Trener Argentyny.

Scaloni nie odpowiedział na komentarz na temat tego, czy byli zwycięzcami, czy przegranymi w loterii. „Nie musimy być szczęśliwi ani smutni. Musimy myśleć, że jesteśmy w porządku i myśleć za siebie „. Notatka.

Argentyna zaplanowała mecz towarzyski z Meksykiem w drodze na mistrzostwa świata, ale teraz muszą znaleźć innego rywala. Trzeba pamiętać, że 1 czerwca zmierzą się z Włochami w „Finale” Copa America i Europe, próbie na czas, by przygotować się po raz pierwszy w tropikalnym wydarzeniu.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.