Leon zabrał Polskę i Juventorenę do Włoch

Wilfredo Lyon i Osmani Juventorena z Santiago podnieśli sztandar kubańskiej siatkówki mężczyzn, prowadząc atak na swoje drużyny, Polskę i Włochy., W meczu, który obydwaj rozegrali kilka godzin temu na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Mistrz Polski Leon Pickback zrobił, który został zmuszony do podniesienia głowy (3-2) po niespodziewanej porażce w swoim debiucie przeciwko Iranowi, odniósł decydujące zwycięstwo do zera z trzech setów.

27-punktowa grupa zadaniowa została zmniejszona do 18 punktów, w tym trzech w służbie i jednego w blokowaniu – o cztery więcej niż kapitan Bartos Crore. Nawiasem mówiąc, Leon zaliczył również najszybszy serwis wyzwania, oddając strzał z prędkością 128km/h.

Kiedy, Juandorena poprowadził półwysep z dziewięcioma nutami, Podobny do osiągniętego przez Alessandro Micheletto. Może pamiętacie, że Włochy musiały wrócić z dwóch niekorzystnych setów po pokonaniu Kanady w zeszły piątek.

Potrzebujemy Twojej pomocy:

Podobnie jak Ty, tysiące Kubańczyków Czytają i wspierają niezależną gazetę Cybergupy. Nasza wolność redakcyjna zaczyna się od naszej wolności gospodarczej: żadna organizacja w żadnym kraju nie finansuje cyberbezpieczeństwa. Tworzymy własną agendę, publikujemy nasze pomysły i dajemy wszystkim Kubańczykom głos bez zewnętrznych wpływów.

Nasza gazeta do dziś jest finansowana wyłącznie z reklam i środków własnych, ale ogranicza to, co możemy zrobić. Dlatego prosimy o pomoc. Chroniąc twoją wolność redakcyjną, twój wkład finansowy pozwoli nam na prowadzenie większej aktywności dziennikarstwa śledczego i zwiększenie liczby współpracowników raportujących z wyspy. Każdy wkład, duży czy mały, będzie bezcenny dla naszej przyszłości. Już od 5$ iw minutę swojego czasu możesz współpracować z CyberCoop. Dziękuję.

Wkład teraz