Lewandowski chwali Messiego i CR7 po tym, jak został nazwany gwiazdą 2021 r.

Polski napastnik został wybrany przez Diario Bilda na gwiazdę 2021 roku i nie przegapił okazji, by porozmawiać o rekordach Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego.

Robert Lewandowski Jest dziś jednym z najlepszych piłkarzy, ale jeszcze nie udało mu się pokonać Złota piłka. W tym roku Polak znów był blisko, ale musiał zająć drugie miejsce za Lionelem Messim, który zdobył swój siódmy medal.

W tym tygodniu świętował uznanie, że słynna gazeta Bild uczyniła go gwiazdą 2021 za wybitne wyniki na boisku z Bayern Monachium i reprezentacja Polski.

W wywiadzie przeprowadzonym przez ten magazyn, 33-letni Paul został zapytany o swoją frustrację spowodowaną niemożnością utrzymania Złotej Piłki przyznanej przez magazyn. Francja Piłka nożna: „Chodzi o drobne szczegóły, wszystko musi być na swoim miejscu. Mogę zagwarantować, że nadal będę wykonywać swoją pracę i daję najlepsze wyniki.”

Lewandowski przewraca stronę i chwali Messiego i CR7

Z tej okazji, uhonorowany, Messi Podczas swojego wystąpienia pogratulował Lewandowskiemu i podkreślił, że zasłużył na to, by choć raz zdobyć trofeum.

Po usłyszeniu tych słów niemiecki napastnik miał kontrowersyjne wypowiedzi: „Chciałbym, żeby twoje oświadczenie było szczere, a nie tylko puste słowa”. Teraz skorzystaj z okazji, aby się poprawić: „Słowa Liu bardzo mnie poruszyły. Nie były to puste słowa, to był dobry moment w mojej karierze.”

Na pytanie, czy pchła Można go uznać za najlepszego w historii, nie chce być szczery, mimo że zrobił różnicę Cristiano.

„Odkąd zostałem zawodowcem, Messi i Ronaldo byli ponad wszystkimi innymi. Zawsze był między nimi pojedynek. Sprowadza się to do tego, jakiego rodzaju gracza wolisz. Odpowiedź na pytanie jest trudna. Szanuję ciężką pracę Cristiano Ronaldo. Dla Messiego wszystko wydaje się łatwe” – powiedział historyczny polski napastnik. „Myślę, że Cristiano musiał pracować jeszcze ciężej, aby odnieść sukces”.

Na koniec zapytano Polaka, jakiego celu brakuje mu w karierze i za którym tęskni: „W finale Ligi Mistrzów, a także decydujący gol dla Polski na mundialu w jednym meczu. Marzę o tym.”

(Odwiedzone 131 razy, 131 wizyt dzisiaj)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *