Lewandowski, gotowy do wysłuchania prezentacji z Madrytu

Polski napastnik nie będzie zamierzał wyjeżdżać do Paris Saint-Germain, jeśli ostatecznie będzie to konieczne, aby opuścić Mbappe. Były polski agent wskazał, że jego marzeniem jest gra w Madrycie.

Robert Lewandowski jest jednym z tych kawałków Bayern Monachium Który nosi status „niezbywalny”, biorąc pod uwagę wysoką skuteczność strzelania, jaką Polak oferuje bawarskiej drużynie. Również pamiętnik Budowa sportowa Recenzja, od której ostatnio odmówił przyjęcia potencjalnej oferty Paris Saint-Germain, Kto będzie szukał zamiennika Kylian Mbappe, Chociaż nie zamknęłaby drzwi, gdyby zadzwoniła do niej drużyna hiszpańska lub angielska.

Lewandowskiego Zawrzyj z nim umowę Bayern Do lata 2023 r. Jednak do tego czasu już zaczynają krążyć plotki o możliwej zmianie wzroku napastnika. Ale z fundacji, która niedawno ponownie poświęciła się tytułowi Bundesliga Nie ma zamiaru się poddawać.

W rzeczywistości będą już pewne kroki ze strony niemieckiej ekipy, aby rozpocząć negocjacje w sprawie polskiej odnowy. nadal Real Madryt Nie zostanie wykluczony ze swoich planów, mimo że jego pierwszy wybór ataku trwa MbappeKto jeszcze nie skończył rozszerzać z nim relacji Paris Saint-Germain.

Jako reprezentant byłego gracza, Cesary Kocharsky, Powiedział w niedawnym wywiadzie dla Cel Że w tym czasie Polacy w białej koszuli mieli jeden ze swoich największych celów: „Kiedy Robert przywiózł nas do Niemiec z Polski, plan był w rzeczywistości Dortmundem, Bayernem, Hiszpanią lub Stanami Zjednoczonymi. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Real Madryt był jego wielkim marzeniem».

Ostrzegł jednak, że krytyczna sytuacja ekonomiczna klubów w Hiszpanii bardzo utrudni Polakom ostateczne spełnienie jego marzenia: «Hiszpańskie kluby nie są obecnie wystarczająco silne finansowo, aby sobie z tym poradzić W ostatnich latach z pewnością zdał sobie sprawę, że Bayern jest dla niego idealnym klubem ”..

Biali byli już bardzo blisko zdobycia podpisu Lewandowskiego Siedem lat temu i do dziś zawodnik miał zamiar wyjechać do drużyny białych, gdyż zostałby dobrze przyjęty we właściwym czasie, w którym żył, nawet biorąc pod uwagę jego już zaawansowany wiek, 32 lata.

W rzeczywistości Polak właśnie podpisał jeden ze swoich najlepszych sezonów w sekcji strzelców, dodając 40 goli, aby zrównać się z ustanowionym przez niego rekordem mistrzostw Niemiec. Gerd Muller. Jednak od 1972 roku żaden gracz nie osiągnął takiej liczby Lewy Zrobił to w 29 prezentacjach.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *